HaberlerEskişehir haberKur'an kursu öğrencilerinin yılsonu programı

Kur'an kursu öğrencilerinin yılsonu programı - Eskişehir haber

Şehit Serdar Ege Kur'an Kursu tarafından 4-6 yaş grubu yılsonu kapanış programı gerçekleştirildi.

Kur'an kursu öğrencilerinin yılsonu programı

Zübeyde Hanım Kültür Merkezinde gerçekleştirilen program, saygı duruşu ve İstiklâl Marşının okunmasıyla başladı. Programa, Tepebaşı İlçe Müftüsü Gafur Yıldırım, Şube Müdürü İhsan Baştürk, 15 Temmuz Milli İrade ve Demokrasi Derneği (MİDDER) Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Mehmet Ünal, şehit aileleri, veliler ve çok sayıda misafir katıldı.
Programda selamlama konuşması yapan İbrahim Mehmet Ünal, 'Bizler öğrencilerimize küçük yaşta Allah'ı ve peygamberimizin örnek hayatını öğretmenin gayreti ve mutluluğu içerisindeyiz. Mesai mefhumu gözetmeden hizmet veren Kur'an kursu öğreticilerimize, öğrencilerimizle ilgilenen personelimize, Diyanet İşleri Başkanlığı'nın emin ve güvenilir kurslarına göz aydınlığı olan yavrularımızı emanet eden velilerimize, her konuda bizlere destek olan ilçe müftümüz Gafur Yıldırım'a şükranlarımı sunuyorum' ifadelerini kullandı.
İlçe Müftüsü Gafur Yıldırım, programda ve eğitim noktasında emeği geçen yönetim kuruluna ve öğretmenlere teşekkür ederek, kursiyer minikler için vatana millete dinine sahip çıkan hayırlı nesiller olmasını temenni etti.
Öte yandan 4-6 yaş grubu öğrencilerin hazırlamış olduğu program büyük beğeni ve alkış alarak sona erdi.SIRADAKİ HABER