HaberlerDenizli haberForum Çamlık Çocuk Kulübü etkinlikleri Mayıs ayında hız kesmeden devam ediyor

Forum Çamlık Çocuk Kulübü etkinlikleri Mayıs ayında hız kesmeden devam ediyor - Denizli haber

Forum Çamlık AVM, Mayıs ayı boyunca Çocuk Kulübü çatısı altında miniklere eğlenceli etkinlikler sunmaya devam ediyor. El becerilerini geliştirebilecekleri atölyelerde pek çok yeni konuda bilgi sahibi olmak, neşeli oyunlarla keyifli zaman geçirmek isteyen tüm minikler, Forum Çamlık Çocuk Kulübü'ne davet edildi.

Forum Çamlık Çocuk Kulübü etkinlikleri Mayıs ayında hız kesmeden devam ediyor

Forum Çamlık AVM, minik misafirlerine Mayıs ayı boyunca yine sahne gösterileri, masal oyunlar, atölye çalışmaları gibi birbirinden keyifli etkinliklerle dolu bir program sunuyor.
4 – 5 Mayıs ve 18 - 19 Mayıs hafta sonlarında çocuklara özel atölye çalışmaları hazırlayan Forum Çamlık, 11 – 12 ve 25-26 Mayıs hafta sonlarında ise minikleri masal oyun etkinlikleriyle buluşturacak. Atölye çalışmalarında bireysel becerilerini geliştirme fırsatı bulacak olan çocuklar, masal oyun konseptiyle sahnelenen oyunlarda da yepyeni bilgileri eğlenceli bir yolla öğrenecek.
Her hafta sonu ücretsiz gerçekleştirilen etkinliklere katılmak isteyen Forum Çamlık ziyaretçisi çocukların, hafta içi günlerde danışma biriminden kayıt yaptırmaları yeterli olacak. Bugüne dek binlerce çocuğu Çocuk Kulübü etkinliklerinde ağırlayan Forum Çamlık, hafta sonlarına keyif katmak isteyen minikleri Nisan ayı boyunca gerçekleştireceği etkinliklere bekliyorSIRADAKİ HABER