HaberlerBilecik haberEski başkan ile yeni başkan birlikte kurdele kesti

Eski başkan ile yeni başkan birlikte kurdele kesti - Bilecik haber

Bilecik'in Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, eski Başkan Muzaffer Yalçın ile birlikte bir iş yerinin açılış kurdelesini kesti.

Eski başkan ile yeni başkan birlikte kurdele kesti

Yıkılan Halk Eğitimi Merkezinin yerine bir önceki Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın'ın girişimleri ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünün onayı ile yapılan kafeterya, Pazaryeri Belediye Başkanı Zekiye Tekin, Milli Eğitim Müdürü Mehmet Köroğlu, eski Belediye Başkanı Muzaffer Yalçın, resmi kurum müdürleri, siyasi parti temsilciler ve vatandaşların katılımı ile dualarla açıldı.
Belediye Başkanı Tekin açılışta yaptığı konuşmada; bu tesisisin yapımında büyük emek harcayan eski belediye başkanı Muzaffer Yalçın'a teşekkür ederek kendisi için 0alkış istedi. Bunun bir hizmet yarışı bayrak değişimi olduğunu söyleyen Tekin, 'Yalçın'ın başlattığı projeleri kendi başkanlığım döneminde açmak nasip oldu. İlçemizde açılan kafeterya halkın rahatlıkla gidip oturabileceği bir yer oldu' dedi.
Açılış kurdelesini Başkan Tekin ile birlikte eski Başkan Yalçın, Milli Eğitim Müdürü Köroğlu ve iş yeri sahibi kesti.SIRADAKİ HABER