HaberlerSamsun haberBilnet'te bahar şenliği!

Bilnet'te bahar şenliği!

Bilnet'te bahar şenliği!

Bilnet Okulları Samsun Kampüsü tarafından düzenlenen Geleneksel Bahar Şenliği'nde bu yıl sosyal sorumluluk projesine imza atıldı. Renkli etkinliklere sahne olan şenlikten elde edilen gelir, İlkadım Çatkaya Köy Okulu'na fen laboratuvarı kurulması için kullanılacak

Bilnet Okulları Samsun Kampüsü tarafından gelenek haline getirilen, Geleneksel Bahar Şenliği dün yapıldı. Şenlik alanında bulunan hobi atölyeleri, ebru sanatı standı, yüz boyama, taş boyama, robotik kodlama ve el sanatları ile ilgili çeşitli etkinliklerle, konser ve yarışmalar büyük ilgi gördü. Çocuklar çeşitli etapların hazırlandığı parkurda kıyasıya yarıştı. Renkli etkinliklere sahne olan şenlikten elde edilen gelir ise İlkadım Çatkaya Köy Okulu’na fen laboratuvarı kurulması için kullanılacak.

Bilnet'te bahar şenliği!ÖNEMLİ BİR GELİR ELDE EDİLDİ

Bilnet Okulları Kampüs Müdürü Dilek Eminoğlu, Milli Eğitim Müdürlüğünün Hami Projesi kapsamında bu yıl Çatkaya Okulu ile kardeş okul olan Bilnet Okulları Samsun Kampüsü önemli bir proje için çalışmalar başladığını söyledi. Eminoğlu, “Öğretmenlerimizin, öğrencilerimizin ve velilerimizin yıl boyunca sürdürdükleri çalışmalarını paylaşma fırsatı bulduğu bahar şenliğimizde yüzlerce Samsunluyu çok güzel bir sosyal sorumluluk projesi adına bir araya getirdiğimiz için çok mutuyum. Şenlik alanında bulunan hobi atölyeleri, ebru sanatı, yüz boyama, taş boyama, robotik kodlama, el sanatları, konser, yarışmalar ve ev yemeklerinin satıldığı şenlikte toplanan gelir muazzam. Bizleri bu keyifli projede yalnız bırakmayan herkese teşekkür ederiz” dedi.

Bilnet'te bahar şenliği!MUTLULUK VEREN BİR DUYGU

Bilnet Okulları Samsun Kampüsü yatırımcılarından Dr. Hikmet Çavuş ise, “Bahar şenliklerinde yaşanan coşku ve insanların keyifli zaman geçirmelerinin yanı sıra bu şenliğin amacının Çatkaya Okulu’na fen bilimleri laboratuvarı kurulmasının sağlanması, şahsın ve yatırımcı ortağım Dr. Hakan Özcan adına bizleri oldukça heyecanlandıran ve mutluluk veren bir duygu. Bugün bu önemli organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan Samsun Milletvekilimiz Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’a sonsuz teşekkür ederim” diye konuştu.

Bilnet'te bahar şenliği!DOLU DOLU GÜN GEÇİRDİLER

Etkinlikler gün boyu sürerken Çatkaya Okulu’ndan gelen öğrenciler, tüm çocuklar ile birlikte eğlenerek, dolu dolu gün geçirdi. Bilnet Okulları Samsun Kampüsü’nde düzenlenen bahar şenliğine, AK Parti Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci, Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, öğrenciler ve veliler katıldı.

Bilnet'te bahar şenliği!

Erdinç YILDIZ

İLGİLİ HABERLER

Online Bordro Programı Nedir?
Tüp Bebek İle İlgili Kimsenin Söylemeyeceği Gerçekler
Yumurtalık yetmezliğinde yeni bir yöntem
Samsun'da mutlu eden yardım
Medicana'dan sınav kaygısı seminerleri


SIRADAKİ HABER