HaberlerZorlulu minikler büyüledi

Zorlulu minikler büyüledi

Zorlu Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyet gösteren Özel İlkadım Zorlu Anaokulu, muhteşem bir yıl sonu gösterisine imza attı. Zorlulu minikler, gerçekleştirdikleri gösterilerle adeta büyüledi

Zorlulu minikler büyüledi

Zorlu Eğitim Kurumları bünyesinde faaliyetlerini sürdüren Özel İlkadım Zorlu Anaokulu, muhteşem gösterilerin yer aldığı bir yıl sonu programı düzenledi. Yoğun katılımın yaşandığı gecede, Zorlulu minikler hayranlık uyandırdı. İngilizce ve Almanca dil gösterilerinden Zumba dans gösterisine, Lirik ve Modern danstan Kafkas gösterisine, horondan şiir dinletisine kadar birçok gösterinin yer aldığı programda renkli anlar yaşandı.

ÇOCUKLARIN HAYALLERİNİ RENKLENDİRİYORUZ

Programda konuşma yapan Özel İlkadım Zorlu Anaokulu Halkla İlişkiler Müdürü Hatice Moral, “Özel Zorlu Anaokulu olarak güzel bir yılı geride bıraktık. Çocuklarımızın hayallerini renklendirmek için çıktığımız bu yolda, bilimsel çalışmalardan yararlanarak eğitim-öğretim faaliyetlerimizi gerçekleştirdik. Okul öncesi eğitimin amacı, çocuklarda öğrenmeye ilgi uyandırmak ve çocuğun var olan yeteneklerini görünür kılmaktır. Bunun bir neticesi olarak düzenlediğimiz yıl sonu programımızda, öğrencilerimiz farklı özelliklerini gösterilere yansıtmışlardır. Her bir gösteriyi büyük emek ve özveri ile gerçekleştiren öğrenci ve öğretmenlerimizi tebrik ederim” dedi.

TEBRİK ETTİ

Zorlu Eğitim Kurumları Koordinatörü Ayşegül Sultan Dikici, “2009 yılında çıktığımız bu yolda, Zorlu Eğitim Kurumları olarak 10. yılımızı dolduruyoruz. Yaparak ve yaşayarak öğrenmeyi ilke edindiğimiz eğitim sürecimizde; akademik başarıların yanı sıra sanata, spora ve tüm kültürel aktivitelere büyük önem veriyoruz. Öğrencilerimiz, hazırlamış oldukları yıl sonu gösterisi ile bu alandaki başarılarını bir kez daha gözler önüne sermektedir. Programımızda emeği geçen tüm öğrencilerimizi, sayın velilerimizi ve değerli eğitim kadromuzu tebrik ederim” şeklinde konuştu.

ÇOCUKLARINIZ GÜVENLİ ELLERDE

Başarılı bir eğitim-öğretim yılı geçirdiklerini söyleyen Özel İlkadım Zorlu Anaokulu Kurucu Yetkilisi Sabiha Zorlu ise, “Değerli velilerim, öncelikle en değerli varlıklarınız olan çocuklarınızı Özel Zorlu Anaokulu’nun güvenli ellerine emanet ettiğiniz için hepinize çok teşekkür ederim. Saygıdeğer anne ve babalar, dünyanın en güzel ve değerli varlıkları olan evlatlarımızı sizler sevgiyle donatmayı hedeflerken, bizler de onlara bu sevgiyi tamamlayacak ve hayata hazırlayacak eğitimin temelini vermek için yıl boyunca önemli faaliyetler gerçekleştirdik. Bugün tüm bu faaliyetlerimizin bir nüansı olan yıl sonu gösterimiz için bir aradayız. Güzel bir yılı geride bırakmanın mutluluğunu, sevincini ve heyecanını bir arada yaşıyoruz. Yılsonu programımız için birbirinden özel gösteriler düzenleyen öğrencilerimize ve öğretmenlerimize teşekkürlerimi sunarım” ifadelerini kullandı.

Mustafa GÜVEN

Özel İlkadım Zorlu Ortaokulu
Derecik Mah. Drama Sk. No:8 İlkadım/SAMSUN
Tel: 0362 444 26 26- 0362 431 431 1
GSM: 542 548 26 55/ 0542 452 04 74
Özel İlkadım Zorlu Anaokulu
Adalet Mah. 100. Yıl Bulvarı No:218/B İlkadım/SAMSUN
Tel: 0362 431 431 1
GSM: 542 548 26 55

EN ÇOK OKUNANLAR

Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

1 Polisin 'dur' ihtarına uymadı ehliyetine el konuldu

Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

2 Diyarbakır'da silahlı kavga: 3 ölü, 11 yaralı

Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

3 Otomobil şarampole uçtu: 1 ölü 2 yaralı

Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

4 Trafik kazasında korkutan kimyasal madde sızıntısı

55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

5 55 yaşındaki kayıp kadının cesedi gölet kenarında bulundu

Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

6 Adana'da iki otomobil çarpıştı: 7 yaralı

Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

7 Afyonkarahisar'da kontrolden çıkan otomobil mermer fabrikasına girdi: 1 ölü, 3 y

Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

8 Motosikletle domuza çarpan vatandaş hayatını kaybetti

Başkentte etil alkol operasyonu

9 Başkentte etil alkol operasyonu

Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı

10 Kontrolden çıkan otomobil takla attı: 2 yaralı


SIRADAKİ HABER