HaberlerDeğişim Gayrimenkul Sektörün en iyisi olmayı hedefliyor

Değişim Gayrimenkul Sektörün en iyisi olmayı hedefliyor

Değişim Gayrimenkul, emlak sektöründe Samsun'un en iyisi olmak hedefiyle vatandaşlara hizmet vermeye başladı

Değişim Gayrimenkul Sektörün en iyisi olmayı hedefliyor

Kurumsal yapısı ve modern ofis anlayışıyla dikkat çeken Değişim Gayrimenkul, Atakum Yeni Mahalle’de düzenlenen bir törenle açıldı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen açılış töreninde kurdeleyi İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, Samsun Tüm Emlakçılar Meslek Odası(SATEM) Başkanı Mevlüt Oral tarafından kesildi.

HAYALLERİ OLAN BİR İNSANIM

Açılışta konuşan Değişim Gayrimenkul işletme sahibi Muharrem Kalelioğlu, “Hayalleri olan bir insanım. Bir hayalim de büyük bir ofiste hizmet etmekti. Ben gayrimenkul işine babamla birlikte başlamıştım. 11 yıldır hiç durmadan kendimizi geliştirmeye çalıştık. Yurt içi ve dışı eğitimleriyle tamamen işimize yoğunlaştık. Yıllardır da kurumsal bir firmada çalıştım. Orada edindiğim tecrübeyle kurumsal havası olan bir ofis oluşturmak istedim” dedi.

FARKLI BİR MODELİMİZ VAR

Samsun’un en iyi emlak ofisi olmayı hedeflediklerini belirten Kalelioğlu, “Şu an 10 kişiyiz şu an. 200 m2 bir alanımız var. İlerleyen zamanlarda ofis çalışanlarımızın stres atabileceği bir ortam oluşturacağız. Bilardo masası gibi aktivite araçlarımız olacak. Çok farklı güzel bir modelimiz var. Sıradan bir emlak ofisi gibi değiliz. Tüm çalışanlarımız bizimle kar ortağı. Bu nedenle klasik patron-çalışan ilişkisi yok aramızda. Gerçekten bir aile gibiyiz. Bunu da herkese yansıtmaya çalışıyoruz. Biz bu işi en iyi yapan ofis olmak istiyoruz” diye konuştu.

Yasir BABA

EN ÇOK OKUNANLARSIRADAKİ HABER