HaberlerSamsun haberAK Parti iftarda buluştu

AK Parti iftarda buluştu

AK Parti iftarda buluştu - Samsun haber

AK Parti Samsun İl teşkilatı, kuruluşundan bugüne kadar görev yapmış teşkilat mensuplarıyla düzenlediği iftar programında bir araya geldi.

Büyükşehir Belediyesi Anakent Sosyal Tesisleri'nde düzenlenen iftar programına, AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş,  Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir,  AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu,  MHP İl Başkanı Abdullah Karapıçak, ilçe belediye başkanları, AK Parti ilçe başkanları, önceki dönem il başkanları, belediye başkanları ve üyeleri katıldı. İftar davetine katılanları, AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu ve yönetim kurulu üyeleri kapıda karşıladı. Yemek duasının ardından konuşmalar gerçekleşti.

AK Parti iftarda buluştu

BİNALİ YILDIRIM’A DESTEK İSTEDİ

AK Parti’nin kuruluşundan şu anki son üyeye kadar emeği geçen herkese teşekkür eden AK Parti İl Başkanı Ersan Aksu, “Önümüzde 23 Haziran İstanbul seçimleri var. İstanbul’da 422 bin Samsunlu yaşıyor ve en fazla nüfus barındıran 6. iliz. Dolayısıyla yenilenecek olan İstanbul seçimlerinde teşkilatımızın tüm kademelerinde kardeşlerimizden İstanbul’daki eş dost, tanıdık kim varsa irtibat kurmalarını ve İstanbul seçimlerinin hassasiyetini göstermelerini rica ediyorum. Tercihlerini AK Parti adayımız Binali Yıldırım noktasında yapma konusunda gerekli hassasiyetini göstermelerini istiyoruz. Seçimlerden AK Parti’nin yüz akıyla çıkacağına inanıyorum. Teşkilatlar, belediye başkanlarımız ile İstanbul’daki seçimlere katkı vereceğiz” diye konuştu.

AK Parti iftarda buluştu

GELECEĞE YÜRÜYECEĞİZ

Ramazan Bayramından sonra İstanbul’daki seçim çalışmalarına katılacağını ifade eden Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, “Tüm kardeşlerimizin İstanbul’daki kardeşleriyle irtibata geçmelerini ve Binali Yıldırım için destek istemeleri istiyoruz. İlçe belediye başkanlarımız ile beraber, Samsun’umuzu her alanda büyükşehir belediyesi imkânlarıyla gücüyle Samsun’u çok güzel yerlere taşıyacağız. Her şey birlik ve beraberlikle mümkün. Gücümüzü birleştirip emin adımlarla geleceğe yürüyeceğiz” dedi.

AK Parti iftarda buluştu

ÇOK GÜZEL İŞLER YAPTIK

Son olarak konuşan AK Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş ise “Davamız 18 yıl önce yine bu alanda ilk toplantısı yapmış kutlu bir yürüyüş. Samsun’da çok güzel işler yaptık, meşakkatli yollar yürüdük ama sonunda baharı birlikte yaşadığımız önemli gelişmelere imza attık. Katkısı olan herkese ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bizle birlikte yol yürüyen herkesten Allah razı olsun” şeklinde konuştu.

AK Parti iftarda buluştu

Erdinç YILDIZ