HaberlerOsman Topaloğlu: 'İstişarede bereket var'

Osman Topaloğlu: 'İstişarede bereket var'

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, 'İstişarede bereket vardır. İstişarede isabet ve başarı vardır. İsabetli ve başarılı hizmetlere imza atabilmek için fikir alışverişlerine önem veriyoruz' dedi

Osman Topaloğlu: 'İstişarede bereket var'

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, Karşıyaka ve Yörükler mahallelerinin ortak sorunu olan su kanallarının temizlenmesi ve yollarının açılması için yerinde incelemelerde bulundu. Kanalların ve imar yollarının geçtiği arazilerin sahipleriyle de görüşen Başkan Topaloğlu, fikir birliğine varılmasının ardından çalışmaların bir an önce başlaması konusunda talimat verdi.

SÜREKLİ SAHADAYIZ

Başkan Topaloğlu, “Peygamber Efendimizin buyurduğu üzere, ‘istişarede bereket vardır’ hadisine uygun olarak yaptığımız her çalışma öncesinde sahada inceleme yapıyoruz. Vatandaşlarımızla ve mahalle muhtarlarımızla birlikte çalışma öncesi fikir alış verişinde bulunuyoruz. Bundan önce olduğu gibi bundan sonra da halkımızla iç içe olmaya devam edeceğiz. Belediyemizde her gün öğlene kadar halk günü olsa da bu bizim için yeterli değil. Sürekli sahada olmaya özen gösteriyoruz. Sorunları yerinde tespit edip, çalışmalarımızı o yönde şekillendiriyoruz” şeklinde konuştu.

 SIRADAKİ HABER