HaberlerVega Hills'te muhteşem lansman

Vega Hills'te muhteşem lansman

E&A İnşaat'ın Atakum ilçesi Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde hayata geçirdiği 'Vega Hills' Projesi'nin örnek daire tanıtımın lansman toplantısını geniş bir katılım ile gerçekleşti

Vega Hills'te muhteşem lansman

Samsun'un Atakum ilçesinde, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerinde hayata geçirilen, 9 dönümlük arazi üzerine kurulan ve yaklaşık yüzde 70'i sosyal alanlardan oluşacak Vega Hills’ın lansman toplantısı yoğun bir katılım ile gerçekleşti. Lansman toplantısında projenin sahibi ve ortakları E&A İnşaat Müdürü Ersan Gündem ve Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet Yaşar konukları ile yakında ilgilendi. Projenin mimarları Emine Aydan Yaşar, İlknur Gündem ve aynı zamanda projenin iç görsel tasarımcısı Orkun Bulut, Sanat eserlerinin tasarımcısı ve sanat danışmanı ressam Yıldan Öztürk konuklara projenin süreci ve proje hakkında detaylı bilgi verdi.

SAMSUN'DA BİR İLK

E&A İnşaat 2012 yılında inşaat sektörüne giriş yaptığını belirten E&A İnşaat Şirket Ortağı ve Satış ve Pazarlama Müdürü Ahmet Yaşar, ”E&A İnşaat, sektörde VEGA markası ile konut projeleri üretmektedir. Vega Canik, Vega Evleri Atakum, Vega Bahçe ve son olarak da Vega Hills Atakum projelerini yürütmektedir. Projemiz konum olarak, özel ve devlet okullarının bulunduğu yerde, Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı üzerindedir. Aynı zamanda projeye 500 metre mesafede. Projenin konumu Atakum bölgesinin cazibe merkezindedir. Vega Hills, 9 dönüm alanda kurulu, 16 katlı, 96 dairesi ve içerisinde mağazalar bulunan büyük bir proje. Samsun'da bir ilk olan 4,5+1 olarak, kış bahçesinin mutfak alanıyla bütünleştiği bu yeni konsept, sosyal alanlarının zenginliğiyle yaşama bakışı değiştiriyor” dedi.

YAŞAMA BAKIŞI DEĞİŞTİRİYOR

Vega Hills projesinin firmanın yaptığı en büyük ve en donanımlı lüks konut projesi olduğunu ifade eden Yaşar, “Atakum’a yeni bir anlayış getiren Vega Hills’ta konutlar 225 metrekare brüt, 180 metrekare net kullanım alanına sahip. Merkezi ısıtma ve merkezi sıcak su, ses ve ısı yalıtımı, kapalı otoparkı, kapalı ve açık yüzme havuzu, aquapark, kapalı ve açık havuzlar, basket sahası, çocuklara özel kids club, playstation oyun odası, küçük çocuklar için oyun odası, çocuk çalışma odası, toplantı salonları, Türk hamamı, sauna ve büyük bir market zinciri olacak. Ayrıca 24 saat güvenlik hizmeti de sunulacak. Projenin ilk etabı olan A Blok bu senenin sonunda daire sahiplerine teslim edilecektir. Satışı devam eden sadece 16 daire kalmıştır” dedi.

LANSMAN KAMPANYASI

Vega Hills projesinde lansmana özel 3 dairede özel fiyat kampanyası uygulandığını ifade eden Yaşar, “2 dairemiz satıldı. Bir dairemiz kaldı. Bu hafta içinde de dairemizin satışı devam etmektedir. Daralan konut sektöründe satışları ve konut alımını artırmak için Vega Hills müşterilerine alternatif yeni çözümler de sunuyor. Değişim programı çerçevesinde Vega Hills, mevcut evinizi değerinde alıyor ve size Vega Hills’ten istediğiniz daireyi alma imkânı sunuyor. Türkiye’nin en geniş emlak ağına sahip Remax Work ofisi ile yaptığı anlaşma sayesinde, değişim programında dairelerini değerlendirmek isteyen potansiyel müşterilerinin dairelerini uzman gayrimenkul danışmanlar tarafından fiyat değerlendirmesi yapılıyor. Değerlendirme sonunda bir rapor hazırlanıyor ve potansiyel müşteriye ve Vega Hills satış ekibine rapor sunuluyor. Bu doğrultuda Vega Hills müşterisi ile anlaşarak ekspertizi yapılan daireyi satın alarak Vega Hills daire peşinatı olarak kabul ediyor” diye konuştu.

%0,98 KONUT KREDİSİ İMKANI

Ziraat Bankası ile anlaşma sağladıklarını belirten Yaşar, “Yapılan anlaşma çerçevesinde 60 ay vadeli 300 bin liraya kadar olan kredilerde müşterilerine %0,98 kredi imkânı sunuluyor. Bu oran kısa bir süreli bir kampanya ile gerçekleştirdik. Lüks konut arayışı içinde olan müşterinin en bu programdan yararlanmasını tavsiye ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Erdinç YILDIZ

 

 

 

 

 

 

 

 

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun kamu hastanelerinde yeni dönem

1 Samsun kamu hastanelerinde yeni dönem

Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

2 Samsun Sağlık Müdürü Oruç uyardı

Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

3 Çin imparatorlarının yemeğiydi... Artık Samsun'da da üretiliyor

Samsun'daki belediye 16 personel alacak

4 Samsun'daki belediye 16 personel alacak

Samsun'da esnaf yeni teşvik bekliyor

5 Samsun'da esnaf yeni teşvik bekliyor

Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

6 Samsun'a kurulacak Orta Doğu'da tek olacak

Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

7 Otomobil işçilerin konakladığı alana daldı: 2 ölü

Silahlı kavgada 1 kişi öldü

8 Silahlı kavgada 1 kişi öldü

Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

9 Amasya'da otomobil tarlaya uçtu: 3 yaralı

Kazada baba öldü, anne ve 2 çocuğu yaralandı

10 Kazada baba öldü, anne ve 2 çocuğu yaralandı


SIRADAKİ HABER