HaberlerSamsunspor haberSamsunspor'da isim çok gelen yok

Samsunspor'da isim çok gelen yok - Samsunspor haber

Camiası, maddi durumu ve hedefleriyle Türkiye'deki birçok kulübün önünde olan Samsunspor'un adı transfer döneminde birçok oyuncuyla anılsa da, henüz Gökhan Meral ve Ferhat Çulcuoğlu dışında resmi bir anlaşma yok. Transferde hata yapmak istemeyen komite, oldukça sabırlı davranıyor

Samsunspor'da isim çok gelen yok

Samsunspor'un adı özellikle sosyal medyada birçok oyuncuyla anılıyor. Kırmızı- Beyazlılar, şu ana kadar sadece Keçiörengücü'nden Gökhan Meral ve geçen sezon Altay forması giyen Ferhat Çulcuoğlu'nu transfer etse de, en az 20 oyuncunun adı camiayla anıldı. Camianın büyüklüğü, maddi imkanların yüksek olması ve hedefleriyle Türkiye'deki birçok kulübün önünde olan Samsunspor'un bu durumu özellikle menajerler ve futbolcuların da iştahını kabartıyor. 

SABIRLI VE TİTİZ ÇALIŞMA

Birçoğu menajer oyunuyla futbolcuların adı gündeme gelirken, Samsunspor Başkanı İsmail Uyanık önderliğinde Genel Menajer Mustafa Aztopal, sabırlı ve titiz bir çalışma yürütüyor. Takımın sezona başlamasına yaklaşık 2 haftalık zaman varken hata yapmak istemeyen komite, alınacak ve teklif yapılan oyuncuların geçmişini, oynadıkları takımlardaki kişilik ve karakter analizlerine kadar tüm ayrıntılara dikkat ediyor.

Kırmızı- Beyazlılarda yeni sezon öncesi Gökhan Meral ve Ferhat Çulcuoğlu ile resmi sözleşme imzalandı. 

Samsunspor yeni transferini duyurdu

 SIRADAKİ HABER