HaberlerKadıköy'ün hedefi büyük

Kadıköy'ün hedefi büyük

Kadıköyspor U16 Türkiye Şampiyonası dörtlü final etabında gözünü şampiyonluğa dikti. Kırmızı-Beyazlılar final etabında Bursa, Hatay ve Ankara ekiplerine karşı şampiyonluk mücadelesi verecek.

Kadıköy'ün hedefi büyük

U16 Türkiye Şampiyonası'nda ilimizi temsil eden Kadıköyspor Bolu'da yapılacak dörtlü final etabında şampiyonluk mücadelesi verecek. 6-7 Temmuz tarihlerinde yapılacak şampiyonada Kırmızı-Beyazlıların tek hedefi Türkiye şampiyonu olmak. Kadıköyspor'un final etabındaki ilk rakibi bugün yapılacak kura çekiminde belli olacak. Kırmızı-Beyazlıların final etabında rakipleri Bursa Arabayatağıspor, İskenderun Kayraspor ve Ankara Yaşamkent İlkerspor olarak yer alıyor. Bugün yola çıkacak Kadıköyspor'un son antrenmanını ziyaret eden Samsunsporlu oyuncu Canberk Dilaver oyunculardan şampiyonluk sözü aldı.

KUPAYI HAK EDİYORUZ

Kadıköyspor Teknik Koordinatörü ve U16 takımı Antrenörü Erdoğan Kul Bolu’da kendilerini Bursa, Ankara ve İskenderun’dan gibi güçlü rakiplerin beklediğini belirterek, “Hem oyunun hem oyuncularımızın geliştiğini gördüğümüz bir süreç geçirdik. Bu kulübüm ve oyuncularım açısından çok keyifli ve güzel bir durum. Kulübümüz, varlığı ve ismi ile her turnuvanın doğal favorilerinden bir tanesi zaten. Şu ana dek hiç kaybetmedik, önümüzdeki iki maçı da kazanarak Türkiye‘nin en iyisi olmak istiyoruz. Samsunumuz ve kulübümüz bunu fazlasıyla hak ediyor. Daha önce bunu başardık. İnanıyoruz ki yine başaracağız” diye konuştu.

Mustafa CİVELEKSIRADAKİ HABER