HaberlerSamsun haberSamsun'da kocasını öldürtüp kayıp başvurusu yaptı

Samsun'da kocasını öldürtüp kayıp başvurusu yaptı - Samsun haber

Samsun'da meydana gelen cinayette, kocasını çocuklarına azmettirip öldürttüğü, sonra da yaktırdığı ve 2 yıl sonra da kayıp başvurusunda bulunduğu iddia edilen kadın tutuklandı.

Samsun'da kocasını öldürtüp kayıp başvurusu yaptı

Samsun'un Terme ilçesinde meydana gelen cinayette, alınan bilgiye göre, Güllü Ç.'nin (48), dini nikahlı eşi Mustafa Salu'yu çocuklarına azmettirip öldürttüğü, sonra da yaktırdığı ve 2 yıl sonra da kocasının kayıp olduğuna dair polise başvurduğu iddia edildi.

FELÇ GEÇİRDİ

Yapılan araştırma sonucu Güllü Ç.,cinayet olayıyla ilgili tutuklandı ve yargılandığı Çarşamba Ağır Ceza Mahkemesinde 16 yıl 8 ay hapis cezasına çarptırıldı. Felç geçirdiği öğrenilen Güllü Ç. sağlık sorunlarından dolayı cezaevinden tahliye oldu.

YAKALANDI

Yargıtay Ceza Dairesi Güllü Ç.'ye verilen hapis cezasını onadı ve söz konusu kadın hakkında yakalama kararı çıkartıldı. Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Aranan Şahıslar Bürosu ekipleri Güllü Ç.'yi Canik ilçesinde yakalayarak gözaltına aldı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Güllü Ç. bugün Samsun Adliyesine sevk edildi ve adli işlemlerinin tamamlanmasının ardından tutuklanarak Samsun T Tipi Kapalı Cezaevine gönderildi.

 SIRADAKİ HABER