HaberlerSamsunspor haberKazmanın vurulacağı tarih belli olacak... Samsunspor'da tesisleşmede son viraj

Kazmanın vurulacağı tarih belli olacak... Samsunspor'da tesisleşmede son viraj - Samsunspor haber

Hem üst hemde altyapı için tesis zemin etüt çalışmalarını pazartesi günü tamamlayacak olan Samsunspor'da Başkan İsmail Uyanık, önümüz hafta içerisinde Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile bir araya gelecek

Kazmanın vurulacağı tarih belli olacak... Samsunspor'da tesisleşmede son viraj

BAŞKAN DEMİR'LE GÖRÜŞECEK

Samsun- Ordu karayolu üzerinde Petrol Ofisi Dolum Tesisleri arkasında bulunan dolgu sahasına 14-15 sahalık altyapı tesisi kurmak için aylardır mücadele veren Samsunspor'da mutlu son çok yakın. Hem üst hemde altyapı tesisleri için zemin etüt çalışmaları yaptıran ve sonuçlarını bekleyen Kırmızı-Beyazlılarda son aşama pazartesi tamamlanacak. Projenin son halini yönetim kurulu ile değerlendirecek olan Başkan İsmail Uyanık, önümüzdeki hafta içi Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile bir araya gelecek.

ADIM ADIM HEDEFE

İkili bu alanda neler yapılabileceğini konuşacak ve görüşmeden sonra tesislerin akıbeti tam olarak netlik kazanacak. Başkan Uyanık, "Zemin etüt dosyasını incelememizin ardından Büyükşehir Belediye Başkanımız Mustafa Demir'den randevu talep edeceğiz. Neler yapılabilir bu konuda fikir alışverişinde bulunup ilk kazmayı yakın zamanda vuracağız. Kalıcı başarılar için tesisleşme hamlesi şart. Kurduğumuz profesyonel ekiple hedeflediğimiz yolda emin adımlarla ilerleyeceğiz" dedi.

Salim YILDIZSIRADAKİ HABER