Atakum'da Kara dönemi! 'Yuvama döndüm'

Atakum'da Kara dönemi! 'Yuvama döndüm'

BAL'daki Samsun ekibi Atakum Belediyespor, Teknik Sorumlu Mustafa Kara ile sözleşme imzaladı. Kara, '6 yıl aradan sonra tekrar kulübüme döndüğüm için mutluyum' dedi

İNANCIMIZ SONSUZ

Spor Toto Bölgesel Amatör Lig ekiplerinden Atakum Belediyespor Teknik Sorumlu Mustafa Kara ile her konuda anlaşarak el sıkıştı. Atakum Belediyespor Tesisleri'nde Teknik Sorumlu Mustafa Kara ile sözleşme imzalandı. Atakum Belediyespor Altyapı Futbol Şube Sorumlusu Ekrem Genç, "Yeni bir yönetim olarak önümüzde uzun bir süreç var. Ancak takım oluşturmak için çok zamanımız yok. Mustafa hocamıza güvencimiz sonsuz. Bizi en iyi yerlere taşıyacağına inanıyoruz. Öncelikle bütçe sorununu çözerek transferlerimizi tamamlamak istiyoruz. Hedefimiz bizim yönetim kurulu olarak bu ligde şampiyon olarak 3. Lig'e yükselmek. Buna da hepimizin inancı sonsuz" diye konuştu.

Atakum'da Kara dönemi! 'Yuvama döndüm'

YUVAMA DÖNDÜM

Teknik Sorumlu Mustafa Kara ise, "6 yıl aradan sonra tekrar kulübüme döndüğüm için mutluyum. Bana bu görevi layık gören Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye ve Atakum Belediyespor yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Daha önceki deneyimlerimiz belki çok iyi olmadı. Ama bundan sonra süreçte olanakları en iyi şekilde kullanıp hedefimiz olan 3. Lig'e yükselmek istiyoruz. Transferde önceliğimiz iç transferi tamamlamak. Ardından ise dış transfere yönelmek. Önümüzdeki hafta iç transferi tamamlamayı planlıyoruz. Bildiğimiz tanıdığımız oyuncuları kadromuza katacağız. Altyapıdan da en üst seviyede yararlanmayı planlıyoruz" diye konuştu.

Atakum'da Kara dönemi! 'Yuvama döndüm'

Mustafa CİVELEK