HaberlerKoreli başkandan Kamer'e ziyaret

Koreli başkandan Kamer'e ziyaret

Geçtiğimiz gün Hyundai Kamer'in özel misafirleri vardı. Bir dizi ziyaretler çerçevesinde Samsun Kamer'e gelen Hyundai Assan üst yöneticisi Koreli Başkanı (Ceo) Ickkyun Oh, Kamer'e ziyarette bulundu

Koreli başkandan Kamer'e ziyaret

Samsun’a geldiği andan itibaren Kamer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Apaydın tarafından karşılanan Ickkyun Oh, Kamer Plaza’da satış, servis ve 2. el birimlerinde çalışan personellerle bir araya geldiler.

DENEYİMLERİNİ ANLATTI

Ziyaret sırasında şirket binasında bulunan Kamer Otomotiv Kurucu Başkanı ve Yönetim Kurulu Fahri Başkanı Hasan Apaydın, ticaret hayatına başlamalarından bugüne kadar geçen sürecin 100 yıla dayandığını, dedelerinin manifatura ticareti ile başlayıp kendilerinin otomotiv sektörüne girmeleri ve ticaret hayatlarını otomotivin yanında farklı sektörlerde de devam ettirmeleri konusunda Oh’a çeşitli deneyimlerini paylaştı. Mr. Oh duydukları karşısında şaşkınlık ve memnuniyet ifadelerini dile getirdi.

KAMER’E ÖVGÜ

Ziyaretin son kısmında Mr. Oh, Samsun’da ve Kamer Otomotiv’de olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Kamer Otomotiv’in Hyundai Assan cephesinde çok sağlam bir yerinin olduğu belirtti. Oh, “Kamer Otomotiv, bölgede Hyundai markasının en iyi ve hacimli temsilcisidir. Ayrıca Türkiye çapında pazarda yer edinmiş müşteri memnuniyetine önem veren ve en üst seviyelere taşıyan bir temsilcimizdir” dedi. Mr. Oh son olarak Kamer Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Kadir Apaydın’a ve ekibine çalışmalarından ve markaya katkılarından dolayı teşekkür ederek, Samsun’dan ayrıldı.

EN ÇOK OKUNANLARSIRADAKİ HABER