Samsun Valisi Osman Kaymak'a davet

Samsun Valisi Osman Kaymak'a davet - Samsun haber

Bafra Belediye Başkanı Hamit Kılıç, Samsun Valisi Osman Kaymak'ı makamında ziyaret ederek 3. Kapıkaya Doğa Sporları Festivaline davet etti

Bafra Belediye Başkanı Hamit KılıçSamsun Valisi Osman Kaymak’ı makamında ziyaret ederek 3. Kapıkaya Doğa Sporları Festivali'ne davet etti. Bafra Belediyesi tarafından bu yıl üçüncüsü yapılacak olan Kapıkaya Doğa Sporları Festivalinin bu yılki içerik ve hazırlıkları ile ilgili olarak Vali Kaymak’a bilgi veren Kılıç, "Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da festival kapsamında valimizi aramızda görmek tüm Bafralıları ve festival katılımcılarını fazlası ile mutlu edecek" ifadelerini kullandı.

Samsun Valisi Osman Kaymak'a davet

HAZIRLIKLAR TAMAM

Kapıkaya Doğa Sporları Festivalinin Bafra için olduğu kadar bölge içinde büyük önem taşıdığını ifade eden Kılıç, “24-28 Temmuz tarihleri arasında hayata geçecek festival ile ilgili her türlü hazırlığı yerine getiriyor, önlemlerimizi alıyoruz. Festivalimize Samsun Valiliğimizin ve Büyükşehir Belediyemizin önemli katkıları var, bu vesile ile Samsun Valimiz Sayın Osman Kaymak’a ve Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Mustafa Demir nezdinde tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum" şeklinde konuştu. Ziyarette ayrıca, Bafra ile ilgili çeşitli konularda fikir alışverisinde bulunuldu.