HaberlerRE/MAX Türkiye'nin Karadeniz 1.'si Samsun'dan

RE/MAX Türkiye'nin Karadeniz 1.'si Samsun'dan

Dünyanın en çok gayrimenkul satışı gerçekleştiren kurumu olan ve 97 ülkede, yaklaşık 6 bin 500 Franchise Ofisi ile 100 bine yakın gayrimenkul danışmanı bulunan RE/MAX'ın Karadeniz birincisi, Samsun RE/MAX Mina Ofisi Gayrimenkul Danışmanı İbrahim Sarıçay oldu

RE/MAX Türkiye'nin Karadeniz 1.'si Samsun'dan

Gösterdiği başarılı performans ile hem RE/MAX Türkiye hem de Samsun RE/MAX Mina Gayrimenkul Brokerı Hakan Yavuz tarafından ödüllerini alan RE/MAX Mina Ofisi Gayrimenkul Danışmanı İbrahim Sarıçay, “Dünyada sektörün lideri, RE/MAX ile 2016 Haziran ayında yollarımız kesişti ve RE/MAX'in çağdaş ve profesyonel sistemi içerisinde yerimi aldım. İlk ayda 4 satışla başladım. İlk 1.5 yıl gibi kısa sürede 40 adet konut sattım. Şimdi ise artık gerçekten sayısını bilmiyorum. Her geçen gün başarılarım artarak yükseliyordu. Özellikle 2018 yılı benim yılım olmuştu. Temmuz, Ağustos ve Eylül 2018 3. çeyrekte Anadolu ve KKTC’de en fazla ciro gerçekleştiren 1. gayrimenkul danışmanı ve daha önemlisi 3800 RE/MAX gayrimenkul danışmanı arasında Anadolu bölgesinde 2., Karadeniz bölgesinde 1. ve Samsun’da ise şampiyon olarak tamamladım. Karadeniz Bölgesi’nde büyük başarılara imza atarak ilk defa 100’ler kulübüne giren bir danışman olmak benim için paha biçilmez değerdi” dedi.

AMACIM; KUSURSUZ HİZMET VERMEK

“Profesyonellik ve kaliteli hizmetin ilk şartının eğitim ve bilgi olduğuna inanıyorum” diyen İbrahim Sarıçay, “Sürekli kendimi geliştirmeye yönelik çalışıyorum. Yeni insanlar tanımak, onların ihtiyaçlarını belirlemek ve karşılamak beni gerçekten çok mutlu ediyor. Bunları gerçekleştirirken amacım dürüst, güvenilir bir danışman olarak sektörde kalıcı olmak. İlkem dürüstlük ve açık sözlülük, kaliteli profesyonel hizmet, samimi ve gerçekçi olmak. Sizlere bir defa mülk satmak ya da kiralamak değil; ömür boyu gayrimenkul yatırımlarınıza, sizlere yardımcı olmak, danışmanlık yapmaktır. Başarı benim tek hedefim, memnuniyet ise sizlerin. Müşterilerimin mutluluğu bu işteki en önemli başarım olacaktır. Amacım; RE/MAX'in profesyonel hizmet anlayışını, Türkiye'de uygulayarak sonuç ve çözüm odaklı kusursuz hizmet vermektir. Doğru zaman, doğru mekân, doğru insan” ifadelerini kullandı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunspor Dünya'da 10 numara

1 Samsunspor Dünya'da 10 numara

Samsun'da trafik kazası: aynı aileden 4 kişi yaralandı

2 Samsun'da trafik kazası: aynı aileden 4 kişi yaralandı

Samsun'da kamyon tıra arkadan çarptı: 2 yaralı

3 Samsun'da kamyon tıra arkadan çarptı: 2 yaralı

Samsun'da dede ve torunu zehirlendi

4 Samsun'da dede ve torunu zehirlendi

Samsun'da 220 Bin TL'si dolandırıldı

5 Samsun'da 220 Bin TL'si dolandırıldı

Samsun'daki bu bina yıkımı bekliyor

6 Samsun'daki bu bina yıkımı bekliyor

Ordu'daki gökdelenlerin yıkımı 12 gündür sürüyor

7 Ordu'daki gökdelenlerin yıkımı 12 gündür sürüyor

SAMSUNSPOR MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR

8 SAMSUNSPOR MAÇ SAATİNİ BEKLİYOR

22 Şubat Cumartesi Samsun hava durumu

9 22 Şubat Cumartesi Samsun hava durumu

Fındık fiyatları ne kadar? 22 Şubat Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

10 Fındık fiyatları ne kadar? 22 Şubat Cumartesi il il güncel fındık fiyatları


SIRADAKİ HABER