HaberlerSırada Avrupa Şampiyonluğu var

Sırada Avrupa Şampiyonluğu var

Türkiye Şampiyonası'ndan altın madalya ile dönen Sevindik Spor Kulübü sporcusu Sudenaz Balloğlu gözünü Avrupa şampiyonluğuna dikti. Ballıoğlu, 'Sırada Avrupa şampiyonluğu var. Herkes Türk kızlarının gücünü Avrupa'da görecek' dedi

Sırada Avrupa Şampiyonluğu var

TÜRK KIZININ GÜCÜNÜ GÖRECEKLER

Sevindik Spor Kulübü milli sporcusu Sudenaz Ballıoğlu Türkiye şampiyonluğundan sonra gözünü Avrupa şampiyonluğuna dikti. Son katıldığı Türkiye Şampiyonası'nda altın madalya ile dönen Samsunlu Milli boksör Rize'de dün başlayan 3 günlük hazırlık kampının ardında Üst Minikler Avrupa Şampiyonası'nda ülkemizi ve ilimizi temsil edecek. 63 kiloda ringe çıkacak Ballıoğlu, "İlk hedefimiz Antrenörüm Ramazan Ballıoğlu ile Türkiye şampiyonluğuydu. Şükürler olsun ki ilk hedefimize ulaştık. Sırada şimdi Avrupa şampiyonluğu var. Gürcistan'da yapılacak Avrupa Şampiyonası'nda herkes Türk kızlarının gücünü görecek" diye konuştu.

ALTIN MADALYAYI SAMSUN'A GETİRECEĞİZ

Sporcu Sudenaz Ballıoğlu'nun 2-10 Ağustos tarihleri arasında Gürcistan'da yapılacak Üst Minikler Avrupa Şampiyonası'nda altın madalya kazanacağına inancının tam olduğunu belirten Sevindik Spor Kulübü Antrenörü Ramazan Ballıoğlu, hedeflerine emin adımlarla ilerlediklerini söyledi. Avrupa Şampiyonası'na özel antrenmanlar uygulayarak hazırlandıklarını belirten Antrenör Ramazan Ballıoğlu, "Sporcum Sudenaz ile sezon başında kendimize ilk hedef olarak Türkiye Şampiyonluğunu koyduk. İkinci hedef olarak ise rotamızı Avrupa Şampiyonası'na çevirdik. Avrupa Şampiyonası'nda sporcumun ilimizi en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum" dedi.

Mustafa CİVELEK Özel HABERSIRADAKİ HABER