HaberlerDr. Diyet Pastane'de tüm ürünler glutensiz

Dr. Diyet Pastane'de tüm ürünler glutensiz

Tüm ürünleri glütensiz olarak üretilen Dr. Diyet Pastane, Samsun'un Atakum ilçesi Mimar Sinan Mahallesi'nde hizmet vermeye başladı

Dr. Diyet Pastane'de tüm ürünler glutensiz

Tüm ürünlerini bitkisel tatlandırıcı olan Stevia bitkisi ile tatlandırarak üreten ve şeker hastalığı olan ya da kilo problemi olan bireylere alternatifler sunan Dr. Diyet Pastane, Atakum ilçesi Mimar Sinan Mahallesi’nde hizmet vermeye başladı. Dr. Diyet Pastane, bu alanda yaptığı yenilikle dikkatleri üzerine çekmeyi başardı.

SOSYAL SORUMLULUK BİLİNCİ

Dr. Diyet Pastane’yi ticari olduğu kadar bir sosyal sorumluluk bilinciyle de faaliyete geçirdiklerini ifade eden Dr. Diyet Pastane İşletme Sahibi Sakine Seven, “Unlu gıda ürünlerini doğal, katkısız, doğru yöntemlerle imal etmeyi ve insanların rahatlıkla tüketebileceği sağlıklı ürünlere dönüştürmeyi kendimize amaç edinerek Dr. Diyet Pastanelerini açmış bulunmaktayız. Ürünlerimizi normal buğdaya göre çok daha sağlıklı olan glutensiz undan ve diğer malzemelerin en kaliteli ve en doğal olanlarından üretiyoruz. Tüm ürünlerimiz glutensiz gıdalardan üretilmekte ve yine şeker hastalarına, çölyak hastalarına ve otizmli çocuklara özel olarak üretilmektedir” dedi.

GÖNÜL RAHATLIĞIYLA TÜKETİLEBİLECEK ÜRÜNLER

Sağlığına önem veren herkesi Dr. Diyet Pastane’ye davet eden Sakine Seven, “Amacımız ürettiğimiz özel ürünler sayesinde sadece sağlıklı bireylerin değil, çölyak hastalarının, gluten hassasiyeti olan bireylerin, vegan beslenme tercihi olanların, diyabet hastalarının, sağlıklı beslenmeye özen gösteren ve diyet yapan kişilerin, sporla ilgilenenlerin ve otizmli çocuklarımızın gönül rahatlığıyla tüketebileceği ürünler imal etmek. Ayrıca ürünlerimizin üretiminde görevli diyetisyen Furkan Abdullah Özdemir ile birlikte çalışıyoruz. Ürünlerimiz arasında Dr. Diyet King Ürünler, Dr. Diyet Stevia bitkisel tatlandırıcı ile hazırlanmış şeker ilavesiz zero ürünler ve Dr. Diyet Light Ürünler yer almaktadır. Tüm ürünlerimiz glutensizdir ve amacımız bu alanda yeni bir dönem açarak Samsun’umuza yeni bir motif olmaktır” diye konuştu.

YAŞAR TUNCEL

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da köpeğin saldırısından kurtulmak için atladığı denizde boğulduSamsun'da köpeğin saldırısından kurtulmak için atladığı denizde boğulduSamsun'da denizde boğulma tehlikesi geçiren genç hayatını kaybettiSamsun'da denizde boğulma tehlikesi geçiren genç hayatını kaybetti01 Ağustos Cumartesi Samsun hava durumu01 Ağustos Cumartesi Samsun hava durumu5 şehirde vaka sayıları artıyor 5 şehirde vaka sayıları artıyorSamsun'da alkol komasına giren şahıs hastaneye kaldırıldıSamsun'da alkol komasına giren şahıs hastaneye kaldırıldı

SIRADAKİ HABER