HaberlerBluuh Baby Spa Atakum'da açıldı

Bluuh Baby Spa Atakum'da açıldı

Uzman Psikolog, Evlilik ve Aile Danışmanı ve Bebek Masaj Eğitmeni Merve Özkal tarafından açılan Bluuh Baby Spa, Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'nin de katılımıyla düzenlenen tören ile hizmet vermeye başladı

Bluuh Baby Spa Atakum'da açıldı

Avrupa’da oldukça popüler olan bebek spa merkezi kültürünü Türkiye’ye getiren ve İstanbul’dan başlayarak Türkiye’ye yayılmasını sağlayan Bluuh Baby Spa, Uzman Psikolog, Evlilik ve Aile Danışmanı ve Bebek Masaj Eğitmeni Merve Özkal tarafından Samsun’a da kazandırıldı. Atakum ilçesinde hizmet vermeye başlayan Bluuh Baby Spa’nın açılış törenine Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci’nin yanı sıra vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdi. Açılış kurdelesinin kesilmesinin ardından Bluuh Baby Spa İşletme Sahibi Merve Özkal, Cemil Deveci ve açılışa katılan misafirlere salonu gezdirdi. Ayrıca bir bebek üzerinde uygulama yapan Özkal, Bluuh Baby Spa’nın verdiği hizmetleri ve uygulamaların bebekler için önemini anlattı.

SAMSUN’DA BİR İLKE İMZA ATTIK

Bluuh Baby Spa merkezinin Samsun için ihtiyaç olduğunu belirten Merve Özkal, “Avrupa’da oldukça popüler olan bu hizmeti Türkiye’ye getiren Bluuh Baby Spa ile tanıştıktan ve ülkenin de birçok yerinde hızla bu hizmetin verilmeye başladığını fark ettim. Samsun’da yaşayan annelerin de bundan faydalanabilmesi gerektiğini ve böyle bir hizmete ihtiyaç olduğunu düşünerek bu işletmeyi açma kararı aldım. Samsun’da yaşayan anneler bu konulara oldukça hassas ve ilgililer. Bu hizmet için farklı şehirlere giden aileler vardı. Bu durumda bizim Bluuh Baby Spa’yı Samsun’a kazandırma kararı almamızda etkili oldu ve Samsun’da bir ilke imza atarak Bluuh Baby Spa’yı hizmete açtık. Bluuh Baby Spa Hollanda, Almanya gibi birçok Avrupa ülkesinde oldukça yaygın olan bebek spa merkezi kültürünü Türkiye’ye getiren ilk firmadır. 2017 yılında İstanbul, Florya merkezli olarak kurulan Bluuh Baby Spa gördüğü yoğun ilgi ve verdiği profesyonel hizmet sayesinde kısa süre içerisinde ülkenin birçok yerine 18 adet franchise vermiştir. 0-10 ay arası bebekler ile annelerin birlikte yapabileceği aktivitelerin sınırlı olması ve spa seanslarının bu anlamda bir çeşitlilik olanağı sağlayarak bebekler üzerinde gösterdiği olumlu etkiler spa merkezlerinin yoğun ilgi görmesindeki en önemli faktörler olmuştur. Çünkü seanslarımızda sadece bebekler ile ilgilenmiyor ayrıca aile bireylerine masaj eğitimi veriyor ve ebeveyn ile bebek arasındaki bağın güçlenmesini de sağlıyoruz” dedi.

Yaşar TUNCEL

EN ÇOK OKUNANLAR

İşçi servisi ile otomobil çarpıştı, ölü ve yaralılar var

1 İşçi servisi ile otomobil çarpıştı, ölü ve yaralılar var

Meydanda kadını silahla vurdu

2 Meydanda kadını silahla vurdu

Bağış miktarı açıklandı

3 Bağış miktarı açıklandı

Malatya'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

4 Malatya'da balkondan düşen şahıs ağır yaralandı

İzmir'de ambulans kaçıran şahıs serbest bırakıldı

5 İzmir'de ambulans kaçıran şahıs serbest bırakıldı

Beyoğlu'nda silahlı saldırı: 1 ağır yaralı

6 Beyoğlu'nda silahlı saldırı: 1 ağır yaralı


SIRADAKİ HABER