HaberlerBeşiktaş'ta şölen havasında şenlik

Beşiktaş'ta şölen havasında şenlik

Samsun Beşiktaş Futbol Okulu, bünyesinde bulunan öğrencileri ve ailelerini uçurtma şenliğinde bir araya getirdi. Şölen havasında gerçekleştirilen şenlikte birbirinden renkli görüntüler ortaya çıktı

Beşiktaş'ta şölen havasında şenlik

YARIŞMALAR DÜZENLENDİ

Futbolcu fabrikası niteliğinde çalışan ve yetenekli kramponları keşfederek ülke sporuna kazandıran Beşiktaş Futbol Okulu, düzenlenen şenlikte sporcuları ve aileleriyle bir araya geldi. Birlik ve beraberlik mesajının verildiği renkli organizasyonda birbirinden eğlenceli etkinlikler düzenlendi. Uçurtma şenliği adı altında düzenlenen şenlikte sporcu velileri top sektirme yarışı gerçekleştirdi. Birinci olan veliye Beşiktaş forması hediye edildi. Sömestr tatilinde kitap okuma etkinliğinde kitap okuyan çocuklar arasında yapılan çekilişte 6 çocuğa imzalı forma dağıtıldı. İlizyon gösterisiyle devam eden etkinlik, uçurtmalar uçurulduktan sonra sona erdi.

EN BÜYÜK ZENGİNLİK MUTLU AİLE OLMAK

Samsun Beşiktaş Futbol Okulu Sorumlusu ve Antrenörü Serkan Ayrıç, düzenledikleri organizasyon ile birlik ve beraberliği pekiştirdiklerini belirtti. Ayrıç, "Hayatta en büyük zenginlik mutlu bir aileye sahip olmaktır. Bu etkinliği, Samsun Beşiktaş Futbol Okulu ailesini bir araya getirmek, tanışmak, aile ilişkilerimizi geliştirmek ve mutluluğumuzu paylaşmak, en önemlisi günümüz çocuklarının birbirinden uzak, internet ve oyun bağımlılığından uzaklaştırmak için düzenledik. Beşiktaş Futbol Okulu ailesi olarak antrenmanlarda teknik, taktik, kondisyon ve zihinsel antrenmanların dışında çocukların duygusal gelişimlerinin de çok önemli olduğunu düşünüyoruz. Yaratıcılıklarını, hayal güçlerini daha fazla geliştirebilmek için elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyoruz" diye konuştu.

 SIRADAKİ HABER