HaberlerSamsun haberBaşkan Necattin Demirtaş'tan hacılara ziyaret

Başkan Necattin Demirtaş'tan hacılara ziyaret - Samsun haber

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, hac görevlerini tamamlayarak kutsal topraklardan evlerine dönen hacıları ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Necattin Demirtaş'tan hacılara ziyaret

İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, hac görevlerini tamamlayarak kutsal topraklardan evlerine dönen hacıları ziyaret etmeye devam ediyor. Başkan Demirtaş, hacılara ziyarette Kabe motifi ile kaplı Kur’an-ı Kerim hediye ederken hacılar da zemzem suyu ve hurma ikram ediyor.

İNANCIMIZ BİR ARADA TUTUYOR

İlkadım ilçe genelinde hac vazifesini yerine getiren hacıları evlerinde ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileten ve bu kutsal vazifeyi herkesin ifa etmesi temennisinde bulunan Başkan Demirtaş, "Hac vazifelerini yerine getirip memleketlerine dönen hacıların eş, dost, komşu ve arkadaşları tarafından ziyaret edilmesi gerektiğine inanıyorum. Bu bakımdan hacının duasını almak güzeldir. Bizi bir arada tutan bu inancımız, birliğimiz ve kardeşliğimiz''diye konuştu. Kutsal topraklarda manevi atmosferi yaşamak istediğini dile getiren Demirtaş, "Nasip olursa eşimle birlikte ben de hac vazifemi en kısa zamanda yerine getireceğim." dedi. Başkan Demirtaş'ın ziyaretinden memnunluk duyduklarını belirten hacı çifti, "Bu ziyaret bize büyük moral oldu. Başkanımızı evimizde görmek bizleri çok mutlu etti." dedi. Ziyaretlerde İlkadım Belediye Başkanı Necattin Demirtaş'a Özel Kalem Müdürü Nevzat Özenç eşlik etti.SIRADAKİ HABER