Başkan Öngel'den Haber'e ziyaret

Başkan Öngel'den Haber'e ziyaret

Başarılarıyla adından söz ettiren Atakum Belediyespor'da Başkan Tuğrul Öngel, Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Medya grubunu gezen Başkan Öngel, çalışmaları severek takip ettiklerini söyledi

HABER FARK YARATIYOR

Atakum Belediyespor Başkanı Tuğrul Öngel Haber Medya Grubu'nu ziyaret etti. Çalışmalar hakkında bilgi alan ve medya grubunu gezen Başkan Öngel, Haber Medya Grubunu severek takip ettiklerini söyledi. Haberaks Tv Genel Yayın Yönetmeni Hilal Gamze Çakır, Haber Radyo Genel Yayın Yönetmeni Cumhur Kocaoğlu, Haber Gazetesi Spor Servisi Müdürü Salim Yıldız, Reklam Satış Pazarlama Sorumlusu ve Haberhayat Dergi Editörü Yalçın Özen ve Haberaks TV Haber Müdürü Duygu Eker Kaya ile bir araya gelen Öngel, kulüp ile ilgili yapılan çalışmaları da anlattı.

Başkan Öngel'den Haber'e ziyaret

SAMSUNSPOR'A KAPIMIZ AÇIK

Yılport Samsunspor'a Atakum Belediyespor'un kapılarının her zaman açık olduğunu söyleyen Başkan Öngel, "Atakum'da spor yapmayan çocuğun kalmaması için gece gündüz çalışıyoruz. Kulübümüzdeki sporcu sayısı 14 farklı branşta 2 bin 200'ü buldu. Şehrimizin markası olan Samsunspor'a kapılarımız her zaman açık. Biz Samsunspor yöneticilerine hatta kulübümüzün futbol tarafının yönetimini ve sorumluluğunu teklif ettik. Amacımız şehrimizin markasına katkı sağlayabilmek. Haber Medya Grubu'na güler yüzlü misafir perverliği için teşekkür ediyorum" dedi.

Başkan Öngel'den Haber'e ziyaret

Mustafa CİVELEK