HaberlerAkli dengesi araştırılacak

Akli dengesi araştırılacak

Komşusunu av tüfeğiyle öldürdükten sonra jandarmaya teslim olan kadın, cezai ehliyetinin olup olmadığının belirlenmesi için Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi

Akli dengesi araştırılacak

Samsun'unHavza İlçesi'nde komşusunu pompalı av tüfeğiyle öldürdükten sonra jandarmaya teslim olan kadın, cezai ehliyetinin tespiti için Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesine sevk edildi.

Eymir Mahallesi'nde 16 Şubat'ta komşusu 42 yaşındaki Ercan Ünal'ı yakın mesafeden av tüfeğiyle vurarak öldüren Hacer A'nın, jandarmadaki ilk ifadesinde maktulü hoşuna gitmediği için vurduğunu ve cinsel istismara maruz kaldığını öne sürdüğü öğrenildi.

Jinekolojik muayenesinde cinsel istismarla ilgili herhangi bir bulguya rastlanmaması üzerine Hacer A, cezai ehliyetinin olup olmadığının belirlenmesi için Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi. Zanlının, sık sık jandarmayı arayarak, "Beni kaçırdılar" diyerek asılsız ihbarda bulunduğu ileri sürüldü.

Havza'da 16 Şubat'ta Ercan Ünal, komşusu Hacer A. tarafından pompalı tüfekle vurularak hayatını kaybetmiş, cinayet zanlısı kadın olayda kullandığı ağabeyine ait ruhsatlı av tüfeğiyle jandarmaya teslim olmuştu.

 havza  cinayet


SIRADAKİ HABER