HaberlerSamsun haberSamsun'da cani sevgili tutuklandı

Samsun'da cani sevgili tutuklandı - Samsun haber

Samsun'da kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşını 10 yerinden bıçaklayan ve kavgayı ayırmak isteyen bir kişiyi de darp ederek kaçan cani sevgili yakalanarak tutuklandı.

Samsun'da cani sevgili tutuklandı

Samsun'un İlkadım ilçesinde, ayrılmak isteyen kız arkadaşını sokakta bıçakla yaraladıktan sonra kaçan zanlı, yakalandı. Fatih Mahallesi Coşkunsu Sokak'ta kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşı S.K'yi (33) 10 yerinden bıçaklayan İ.H.Ş. (50), Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi yakınlarında Samsun Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekiplerince gözaltına alındı. Zanlı İ.H.Ş, emniyete götürüldü. Emniyetteki işlemlerinin ardından Samsun Adliyesine sevk edilen zanlı, çıkarıldığı hakimlikçe tutuklandı.

10 YERİNDEN BIÇAKLADI

İddiaya göre, dün, İ.H.Ş, Fatih Mahallesi Coşkunsu Sokak'ta kendisinden ayrılmak isteyen kız arkadaşı 3 çocuk annesi S.K. (33) ile tartışmaya başlamış, kavgaya dönüşen olayda İ.H.Ş, yanında bulunan bıçakla S.K'yi 10 yerinden bıçaklamıştı. İ.H.Ş, bu sırada kavgayı ayırmaya çalışan bir kişiyi de darbetmişti.

ŞÜPHELİ FİRAR ETMİŞTİ

S.K, ambulansla kaldırıldığı Sağlık Bilimleri Üniversitesi Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesinde tedavi altına alınmış, darbedilen kişi de hastanede alınan sağlık raporunun ardından ifadesi için emniyete götürülmüştü. Olay yerinden kaçan şüphelinin yakalanması için çalışma başlatılmıştı.SIRADAKİ HABER