HaberlerKılıç emekliye ayrıldı

Kılıç emekliye ayrıldı

Emekliye ayrılan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç için veda yemeği düzenlendi

Kılıç emekliye ayrıldı

Düzenlenen veda yemeğine, İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis, kısa bir süre önce görev değişikliği nedeniyle Yatırım İzleme Koordinasyon Başkanlığı emrine atanan eski İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Fatma Dursun Atalay ve eşi ile İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürlüğü personeli ve aileleri katıldı.

BAŞARILAR DİLEDİ

İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis, emekliye ayrılan Kılıç'a yeni hayatında sağlık ve mutluluk temennisinde bulunarak, ‘Emekli olan personelimiz görevini özverili çalışması ile tamamladı. Bugüne kadar Kurumumuza yapmış olduğu başarılı çalışmalarından dolayı kendisine teşekkür ediyor, ileriki yaşantısında ailesi ile birlikte mutlu, huzurlu ve sağlıklı bir yaşam diliyorum’ dedi.

AİLEMDEN AYRILIYORUM

 Emekliye ayrılan İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü personeli Yılmaz Kılıç ise, kurumda acısıyla tatlısıyla güzel günler geçirdiğini, İl Basın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü ailesinden ayrılıyor olmanın kendisi için çok zor olduğunu ifade ederek katılımlarından dolayı mesai arkadaşlarına ve organizasyonda emeği geçen herkese teşekkür etti. Konuşmaların ardından emekliye ayrılan Yılmaz Kılıç’a, İl Basın ve Halka İlişkiler Müdürü Muhammet Meclis plaket ve hediyelerini takdim etti.SIRADAKİ HABER