HaberlerSamsun haberCep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'nun Samsun galası yapıldı

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'nun Samsun galası yapıldı - Samsun haber

Türk spor tarihine adını altın harflerle yazdıran, 18 Kasım 2017 tarihinde hayatını kaybeden efsanevi halterci Naim Süleymanoğlu'nun yaşamını anlatan 'Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu' filminin Samsun galası yapıldı. Bu kapsamda filminin yönetmeni ve oyuncuları Samsun'da izleyicilerle bir araya geldi.

Cep Herkülü: Naim Süleymanoğlu'nun Samsun galası yapıldı

Samsun Cinejoy Lovelet'te Sınav Koleji'nin sponsorluğunda düzenlenen söyleşiye; yönetmen Özer Feyzioğlu, filmde Süleymanoğlu’nu canlandıran Hayat Van Eck, Yetkin Dikinciler, Kemal Başar, sporcunun çocukluğunu canlandıran ve performansıyla büyük beğeni toplayan çocuk oyuncu Batuhan Davutoğlu katıldı.

Yönetmen Özer Feyzioğlu, filmi izlerken Naim Süleymanoğlu’nun sportif başarıları bir kenara, insanın isterse neyi başarabileceği üzerine bir film olarak okunması gerektiğini vurguladı.

Hayat Van Eck, Naim Süleymanoğlu’nu sadece sporcu olarak tanıdığını ve filmle beraber yaşamında neleri başardığını öğrendiğini ifade ederek, "Süleymanoğlu rolünü oynamaktan gurur duyuyorum. Naim Süleymanoğu, yaşantısı ve sporda olan başarılarıyla hepimize insanın istediğinde her şeyi başarabileceğini en açık şekilde gösteriyor." açıklamasında bulundu.

Filmin çocuk oyuncusu Batuhan Davutoğlu, projeye dahil olduğu ve Naim Süleymanoğlu’nun küçüklüğünü canlandırdığı için mutluluk duyduğunu belirtti.

Oyuncularından Yetkin Dikinciler ise, "Sadece spor ve halter filmi değil, Naim’in bize insan olarak çok mesajlar verdiği bir film. Umarım herkes kendi hikayesinden bir parça bularak ayrılacak." dedi.

“Herkesin hikayesini anlatamayız ama bir hikaye anlatıp herkesin içinden geçtiği, kuramadığı cümlelere aracılık etmek isteriz zaman zaman işte tam olarak bu filmle onlardan biri ile karşı karşıyayız.” diyerek konuşmasına devam eden Dikinciler, şunları aktardı:

“Bizim yerimize Naim Süleymanoğlu çok güzel cümleler kurmuş ve bize örnek olmuş. Çok zorlu ve fedakarlıklarla dolu bir hayat. Sadece spor ve halter filmi değil, Naim’in bize insan olarak çok mesajlar verdiği bir film. Umarım herkes kendi hikayesinden bir parça bularak ayrılacak.”

Senaryosunu Barış Pirhasan’ın yazdığı, yapımcılığını ise Dijital Sanatlar’ın üstlendiği filmde ayrıca Selen Öztürk, Gürkan Uygun, Uğur Güneş, İsmail Hacıoğlu, Renan Bilek ve Bülent Alkış gibi oyuncular da rol aldı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da şehir dışına çıkacaklar bu kurula başvuracak

1 Samsun'da şehir dışına çıkacaklar bu kurula başvuracak

Samsun için korkunç iddia

2 Samsun için korkunç iddia

Başkan Yardımcısının oğlu kazada hayatını kaybetti

3 Başkan Yardımcısının oğlu kazada hayatını kaybetti

İlkadım'da hedef 25 bin

4 İlkadım'da hedef 25 bin

Irmağa düşen otomobilin sürücüsü öldü

5 Irmağa düşen otomobilin sürücüsü öldü

Samsun'da video konferanslı eğitim

6 Samsun'da video konferanslı eğitim

Otomobil benzinliğe daldı

7 Otomobil benzinliğe daldı

28 Mart Cumartesi Samsun hava durumu

8 28 Mart Cumartesi Samsun hava durumu

Antalya'da yüklü miktarda sahte maske ve kaçak akaryakıt ile geçirildi

9 Antalya'da yüklü miktarda sahte maske ve kaçak akaryakıt ile geçirildi

Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mart Cumartesi il il güncel fındık fiyatları

10 Fındık fiyatları ne kadar? 28 Mart Cumartesi il il güncel fındık fiyatları


SIRADAKİ HABER