HaberlerSamsunspor haberSamsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: ''Şampiyonluğun ayak sesleri''

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: ''Şampiyonluğun ayak sesleri'' - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, ''Çaykur Rizespor maçının son 20 dakikasında oynan futbol ile stadyumdaki tüm Samsunspor taraftarı mutlu ayrıldı. Mükemmel bir oyun 10 kişi ile. İşte Samsunspor'umuzun şampiyonluk ayak seslerini duyar gibi olduk'' dedi.

Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım: ''Şampiyonluğun ayak sesleri''

Yılport Samsunspor Başkanı Yüksel Yıldırım, Çaykur Rizespor maçının ardından sosyal medyadan yaptığı açıklamada, ''Teşekkürler Yılport Samsunspor. Çaykur Rizespor maçının son 20 dakikasında oynan futbol ile stadyumdaki tüm Samsunspor taraftarı mutlu ayrıldı. Sanki galip gelmiş gibiydik! Mükemmel bir oyun 10 kişi ile. İşte Samsunspor'umuzun şampiyonluk ayak seslerini duyar gibi olduk. Büyüklüğünü  tüm Türkiye'ye gösteren Samsunspor taraftarlarını yapmış oldukları muhteşem destek ve tezahüratlarından dolayı kutluyorum ve teşekkür ediyorum. Samsunspor muhteşem taraftarımız ile çok daha güzel oynuyor'' dedi.

İŞTE TARAFTAR İŞTE ŞAMPİYON

Başkan Yüksel Yıldırım açıklamasını şu şekilde sürdürdü: ''Aslında biz Rizespor maçında "İşte taraftar işte şampiyon" denmesinin provasını yapmış olduk! Teşekkürler büyük Samsunspor taraftarı! Teşekkürler Yılport Samsunspor Takımı! Teşekkürler Ertuğrul Sağlam ve Teknik Ekibi! Bu gece Kazakistan'a mutlu bir şekilde uçacağım.''SIRADAKİ HABER