Samsun'a kar ne zaman yağacak? 5 günlük hava durumu raporu

Samsun'a kar ne zaman yağacak 5 günlük hava durumu raporu - Samsun Hava Durumu haber

Meteorolojiden alınan 5 günlük hava durumu raporuna göre, Samsun'un iç bölgeleri ile yüksek kesimleri önümüzdeki günlerde kar yağışlı olacak. Peki Samsun'a kar ne zaman yağacak? Detaylar haberimizde.

Soğuk ve yağışlı havanın etkisine giren Samsun'da 5 günlük hava durumu raporuna göre, karla karışık yağmur ve kar yağışı görülecek. Samsun'un iç ve yüksek kesimlerinde görülecek kar yağışının önümüzdeki hafta boyu etkili olması bekleniyor. Peki Samsun'a kar ne zaman yağacak? Samsun'un hangi ilçelerinde kar yağışı etkili olacak? İşte detaylar...

SAMSUN'A KAR NE ZAMAN YAĞACAK?

Bugün (29 Aralık Pazar) Samsun genelinde yağışlı olan havanın Asarcık, Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü'de karla karışık yağmur şeklinde olması bekleniyor. Ladik'in yüksek kesimlerinde ise kar yağışı görülecek. 3 Ocak Cuma gününe kadar yağışlı havanın etkisi altında olacak Samsun'da yarın, (30 Aralık Pazartesi) 31 Aralık Salı ve 1 Ocak Çarşamba günü Asarcık, Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü'de karla karışık yağmur etkisini devam ettirecek. 2 Ocak Perşembe ve 3 Ocak Cuma günü ise Asarcık, Havza, Kavak, Ladik ve Vezirköprü'de kar yağışı kendini gösterecek ve bu ilçelerde hava sıcaklığı sıfırın altına düşecek. Ayvacık ve Salıpazarı'nda ise karla karışık yağmur bekleniyor.