HaberlerSamsunspor haberYüksel Yıldırım'dan dernek tepkisi

Yüksel Yıldırım'dan dernek tepkisi - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, yeni dernek yönetimi ile ilgili, '' Bizimle hiç konuşmadan kafalarına göre hareket ettiler. Madem bizi dikkate almıyorlar yeni kurulu yapmadan önce biz neden onları destekleyeceğiz ki?'' dedi.

Yüksel Yıldırım'dan dernek tepkisi

 

Yılport Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, dernek yönetimi ile ilgili açıklamalarda bulundu. Yeni yönetim kurulunun kendilerine danışmadan oluşturulduğunu belirten Yüksel Yıldırım, destek vermeyeceğini açıkladı.

KAFALARINA GÖRE KARAR VERDİLER

Yılport Samsunspor A.Ş. Başkanı Yüksel Yıldırım, sosyal medyadan yaptığı açıklamalarda şu ifadelere yer verdi: ''Samsunspor Kulubü Derneği Yönetim'i benim desteklediğim üyelerden olmadığı sürece asla. Madem oradalar kendileri yapsın ve Samsun'a kendini ispat etsinler. Her şeyi Yüksel Yıldırım'a yaptırmak yok öyle. Ben şu anda basketbolu desteklemiyorum. Projeyi başlatanlar elini taşın altına koysunlar ve ceplerinden para harcasınlar demekti kastım. Neden ben cebimden harcayacağımki şu anda. Zaten derneğin yeni YK kafalarına göre karar verdiler. Hayırlı olsun. Bizimle hiç konuşmadan kafalarına göre hareket ettiler. Madem bizi dikkate almıyorlar yeni kurulu yapmadan önce biz neden onları destekleyeceğiz ki? Daha söz söylememe gerek yok! Gidin basketi de benim gibi siz kurtarın'' ifadelerini kullandı.

EN ÇOK OKUNANLARSIRADAKİ HABER