Haberlerİstanbul haberJandarmadan nefes kesen uyuşturucu operasyonu kamerada

Jandarmadan nefes kesen uyuşturucu operasyonu kamerada - İstanbul haber

Yurt dışından getirilen uyuşturucu maddeleri İstanbul genelinde torbacılara dağıtan bir şahıs, Jandarma ekiplerinin düzenlediği nefes kesen operasyonla yakalandı. Uyuşturucu sevkiyatında ticari taksileri kullanan şahıs, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanırken, operasyonda 85 kilo uyuşturucu madde ele geçirildi. Operasyon anı kamerada.

Jandarmadan nefes kesen uyuşturucu operasyonu kamerada


İstanbul İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, torbacı Aziz isimli bir şahsın temin ettiği uyuşturucu maddeyi (Skunk) yasa dışı yollardan yurda sokarak, Zeytinburnu bölgesine getirip bir sitede depoladığı, buradan ticari taksi kullanarak, farklı ilçelerdeki torbacılara dağıtım yapan şahıslara verdiği bilgisini aldı. Alınan bilgi kapsamında yapılan çalışmalar ve fiziki takip sonucunda şahsın kimliği ve uyuşturucu maddeyi depoladığı site tespit edildi.


Şüpheli kıskıvrak yakaladı
Jandarma, şüpheli A.T.'nin fiziki takibi esnasında belirlediği muhtemel noktalara ekipler yerleştirdi. Takibe alınan, A.T.'nin Küçükçekmece'de uğradığı adrese ticari bir taksinin geldiği, A.T.'nin ise yaya olarak gelip siteye giriş yaptığı tespit edildi. Kısa süre sonra, A.T.'nin elinde beyaz bir poşetle binadan çıkarak, ticari taksiye doğdu yöneldiği esnada Jandarma ekiplerince şahıs kıskıvrak yakalandı. Şüphelinin elinde bulunan beyaz torbada yapılan kontrolde, 10 kilo uyuşturucu madde (Skunk) ele geçirildi. Şüphelinin ikamet adresinde de arama yapan ekipler 75 kilo Skunk daha buldu.

A.T. sevk edildiği adli makamlarca tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olayla bağlantısı olduğu değerlendirilen şahıslara yönelik soruşturma ise devam ediyor. Nefes kesen operasyon anı ise saniye saniye kameraya yansıdı.

EN ÇOK OKUNANLAR

Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi

1 Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi

Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

2 Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

Atletico tek golle kazandı

3 Atletico tek golle kazandı

Atletico tek golle kazandı

4 Atletico tek golle kazandı

Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

5 Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

Dortmund avantajı kaptı

6 Dortmund avantajı kaptı


SIRADAKİ HABER