HaberlerAydın haberNazillili muhtarlardan MHP İl Başkanı Alıcık'a ziyaret

Nazillili muhtarlardan MHP İl Başkanı Alıcık'a ziyaret - Aydın haber

Nazilli Muhtarlar Deneği Başkanı Zeki Açık ve Nazilli ilçesi genelinde görev yapan muhtarlar, MHP Aydın İl Başkanı Haluk Alıcık'a hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Nazillili muhtarlardan MHP İl Başkanı Alıcık'a ziyaret

"Muhtarlarımızın ziyaretti büyük güç verdi" diyen Başkan Haluk Alıcık, "Aydın kentimiz, kahraman efelerimizin hakkında şiirlerin yazıldığı, türkülerin söylendiği, destanların okunduğu, romanların kaleme alındığı sıradan bir şehirden daha fazla anlam ve değer ihtiva etmektedir.
Aydın kentimiz demokrasi şehidimiz Adnan Menderes'in hatıraları ve anılarını canlı tutmaktadır.
Aydın kentimizin sorunlarını; düzgün şekilde idrak etmeden, dürüstçe ifade etmeden, çözüm üretmek mümkün değildir. Aydın kentimizin muhtarları da sorunların doğru tespiti, hizmet önceliklerin belirlenmesi, sosyal yardımların doğru şekilde dağıtılması gibi birçok konuda en güçlü demokratik yapıdır. Muhtarlarımız seçim yoluyla, sandıktan çıkarak, vatandaşlarımızın takdir ve tercihiyle görevlerini ifa ve idame etmektedir.
Muhtar demek mahallesinin onuru, demokrasinin namusu, idari sistemimizin ana damarı demektir. Muhtarlıklarımız varsa demokrasimiz diridir. Muhtar demek mahallesinin hadimi demektir. Muhtar demek mahalledeki devlet, mahalledeki dirayet, mahallindeki cesaret demektir. Milliyetçi Hareket Partisi muhtarlarımızın sorunlarının çözümünü, muhtarlarımızın taleplerinin karşılanmasını ve daha da güçlenmesini isteyen karardadır, samimi düşüncededir. Muhtarlarımız demokrasimizin itibarıdır.
Devletin mahalledeki gözüdür, kulağıdır, nefesidir. Muhtarlarımızın her zaman yanında olduk, olmaya da devam edeceğiz" dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Siirt'te 30 köy yolu ulaşıma kapandı

1 Siirt'te 30 köy yolu ulaşıma kapandı

Denizli'de iki katlı ahşap ev alev alev yandı

2 Denizli'de iki katlı ahşap ev alev alev yandı

Edirne'de trafik kazası: 2 yaralı

3 Edirne'de trafik kazası: 2 yaralı

Araçta sıkışan sürücüyü polis ve sağlık ekipleri kurtardı

4 Araçta sıkışan sürücüyü polis ve sağlık ekipleri kurtardı


SIRADAKİ HABER