HaberlerAnkara Lazer Epilasyon da Son Teknoloji

Ankara Lazer Epilasyon da Son Teknoloji

Lazer epilasyon yöntemi bulunduğu yıldan bu yana oldukça revaçta olan bir uygulamadır. İlk yıllarda bilinirliği az, akıllarda soru çoktu! Bunun sebebi kılları tamamen yok eden bir teknoloji olması, cilde ya da sağlığa zararlı olup olmadığı en çok merak edilen konulardandı!

Ankara Lazer Epilasyon da Son Teknoloji

Bu sebeple talep az hatta çekimser olmaktaydı, ancak klinik çalışmalar neticesinde lazer epilasyonun sağlığa zararlı olmadığı kanıtlanmıştır. Hatta hekimlere bu konuda oldukça fazla soru gitmekteydi, lazer epilasyon yaptırmayı düşünen kadınlar özellikle kadın doğum doktorlarına bu soruyu çok fazla yöneltiyordu. Yumurtalıklara zarar verir mi, sakıncası var mı gibi sorularla çok karşılaşılmaktaydı. Sağlığa zararı olmayan lazer epilasyon kanıtlandıktan sonra talepte yoğun bir artış söz konusu oldu. İstenmeyen tüylerden tamamen kurtulmak isteyen hem kadın hem de erkekler lazer epilasyona yoğun ilgi göstermeye başladı. Ancak lazer epilasyon yaptıran herkesin ortak bir konuda maruzatı vardı, bu da lazer yöntemlerinde hissedilen acı hissiydi. Tam bu sırada uygulamayı kolaylaştıran, kullanıcılara konfor sunan bir teknoloji karşımıza çıktı, Buz Lazer! Buz lazer acı hissettirmeyen, masaj rahatlığında ve konforlu tek epilasyon yöntemidir. Çıktığı günden bu güne kadar yoğun ilgiyle karşılaşılan Buz Lazer epilasyon Ankara da erkeklerin de yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. Lazer epilasyon Ankara ilinde çok sayıda merkezde hizmet vererek epilasyon yaptırmayı düşünen herkese ulaşmayı hedeflemektedir.



Buz Lazer Nedir ve Nasıl Uygulanır?
Buz başlığı olan buz lazer, uygulama esnasında cildi soğutarak acı hissini ortadan kaldırır. Bu anlamda acısız epilasyon olarak buz lazeri tanımlamak en doğru cümledir. Kıl köklerini hedef alarak, tahribat sağlar, bunu kademeli enerji göndererek yapar. Cilt soğutulduğu için konfor sağlar ve acı hissettirmez, ayrıca yan etkileri de ortadan kaldırarak yanma ve cilt lekesi gibi sorunları da yok eder.
Buz lazer ile epilasyon istenmeyen tüylerin kalıcı olarak yok edilmesinde en etkili uygulamadır, çünkü Dünya da acısız olarak yapılan kalıcı epilasyon olan tek yöntem buz lazerdir. Bu yüzden son teknolojidir ve devrim niteliğindedir. 18 yaşında herkes istenmeyen tüyleri için bu yöntemle beklenen sonuca ulaşabilir.Lazer epilasyon Ankara ilinde sizde ister kadın olun ister erkek, pürüzsüz bir tene sahip olabilirsiniz, hem de istediğiniz mevsimde lazer epilasyon uygulayarak!

Kalıcı epilasyon dediğimizde akla gelen lazer yöntemleri, artık sadece Buz Lazer olarak anılmaktadır. Tüm yöntemleri geride bırakan ve lazer yöntemlerinin önüne geçen Buz Lazer geniş bir hizmet ağına sahiptir. Acı ve ağrı hissi sebebiyle az olan talep, Buz Lazerle yoğun bir ilgi görmüş ve ciddi anlamda talep görmektedir. İstenmeyen tüylerden kurtulmanın en etkili ve konforlu yolu olan Buz lazer ile tanışmak için tam zamanı!


Detaylı bilgi ve size en yakın kliniği bulmanız için www.buzlazer.com  adresini ziyaret edebilirsiniz.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da bir patron çalışanlarına 10 gün korona virüs tatili verdi

1 Samsun'da bir patron çalışanlarına 10 gün korona virüs tatili verdi

İlknur hemşire korona virüsünü yendi

2 İlknur hemşire korona virüsünü yendi

Samsunlu işadamı ABD'de korona virüsünden hayatını kaybetti

3 Samsunlu işadamı ABD'de korona virüsünden hayatını kaybetti

Samsunlu şehidin kız kardeşi kansere yenik düştü

4 Samsunlu şehidin kız kardeşi kansere yenik düştü

İki köy daha Korana virüs karantinasına alındı

5 İki köy daha Korana virüs karantinasına alındı

Samsun'da buralara çocuklar alınmayacak

6 Samsun'da buralara çocuklar alınmayacak

Gece bekçiliği iş yeri önünde ölü bulundu

7 Gece bekçiliği iş yeri önünde ölü bulundu

Korona virüs vakasına giden 112 ekibine dehşeti yaşattı

8 Korona virüs vakasına giden 112 ekibine dehşeti yaşattı

Samsun'da otomobil takla attı

9 Samsun'da otomobil takla attı

Samsun'da kamyonet otomobile arkadan çarptı

10 Samsun'da kamyonet otomobile arkadan çarptı


SIRADAKİ HABER