HaberlerSamsun haberSAMSUN MHP'DE İLÇELER YARIŞACAK

SAMSUN MHP'DE İLÇELER YARIŞACAK - Samsun haber

MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, 'İlçelerimiz gerek bölge ilçeleriyle gerek ise 17 ilçe başkanlıklarıyla bir yarış halinde. Tüm teşkilatlarımız sahada belirlenen hedefler doğrultusunda çalışacak' dedi

SAMSUN MHP'DE İLÇELER YARIŞACAK

Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanlığı bölge toplantıları kapsamındaki teşkilat buluşmasını Kavak İlçesinde yaptı. Vezirköprü, Asarcık, Ladik ve Kavak MHP İlçe Başkanları ve Yönetim Kurulu Üyelerinin katıldığı bölgeler ilçe toplantısı Kavak’ta düzenlendi.
Kavak ilçesinde düzenlenen MHP Samsun İlçeler Bölge Toplantısına Milliyetçi Hareket Partisi Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak ve İl Yönetim Kurulu Üyelerinin yanı sıra bölge ilçe başkanları, Asarcık Belediye Başkanı Şerif Kılağuz katıldı. Toplantı öncesinde toplantı salonuna gelen Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu ise Kavak Belediyesinin ilçede yürüttüğü projeler hakkında kısa bir bilgilendirme yaptı.

HER İLÇEYE HEDEFLERİ VERİLDİ
Toplantıya başkanlık eden MHP Samsun İl Başkanı Abdullah Karapıçak, Samsun, ülke, bölge ve Türkiye’yi ilgilendiren siyasi ve ekonomik gelişmeleri değerlendirdi. Karapıçak toplantının devamında teşkilat çalışmalarına da değindi. Teşkilatlarımızı her manada güçlendirmek ve onlara yol gösterici olacak şekilde çalışmalar yürüttüklerini belirten Karapıçak “İlçe Teşkilatlarımız ile üzerinde altı ay çalıştığımız çalışma ve hedefler içeren raporlarımızı ilettik. Burada çok açık ve net bir şekilde teşkilatlarımızın yapması gereken çalışmalar mevcut. Bu çalışmalarda idari yapıdan fiziki yapıya, üye çalışmalarından kadın kollarına, ziyaretlerden mahalle teşkilatlanmalarına kadar birçok konu açık ve net bir şekilde tanımlandı. Hedefler kısmında ise ilçe Başkanlıklarımıza ölçülebilir hedefler verdik. Bu hedefler doğrultusunda İlçelerimiz gerek bölge ilçeleriyle gerek ise 17 ilçe başkanlıklarıyla bir yarış halinde. Tüm teşkilatlarımız sahada belirlenen hedefler doğrultusunda çalışacak” dedi.

TARİHLER HENÜZ NET DEĞİL
İlçe kongrelerine de değinen Karapıçak “Önümüzdeki süreçte İlçe Kongreleri sürecimiz başlayacak ama henüz kongre tarihleri belli değil. Kongre süreçlerini Genel Başkanımız başlatacak ve süreci belirleyecek. Bu süreç teşkilatların güçlendirilmesi ve aktif ve verimli bir teşkilat modeli oluşturmamız için bir fırsat. Bu fırsatı tüm ilçe başkanlarımız sonuna kadar kullanmalı. Yeni teşkilat yapılanmasında kişiye göre görev değil tanımlanmış görevlere göre teşkilat üyeleri göreve getirilecektir. Bizler şunu biliyoruz teşkilat bir çelik zincir dizini ise zincirin en zayıf halkası zincirin gücünü belirler. Kongre sürecindeki teşkilatlarını yenileyecek ve güçlendirecek olan ilçelerimiz zincirin her halkasını yani her bir zincir halkasını en güçlü ve o göreve uygun özelliklerdeki yöneticilerden seçmeli. Çünkü hepimiz biliyoruz ki güçlü teşkilat güçlü MHP, güçlü MHP ise güçlü bir Türkiye demektir.” dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsunlu şehidin annesine acı haber verildi

1 Samsunlu şehidin annesine acı haber verildi

Samsun'a da şehit ateşi düştü

2 Samsun'a da şehit ateşi düştü

Karadeniz'in en büyüğü Samsun'da

3 Karadeniz'in en büyüğü Samsun'da

İdlib'ten acı haber: 22 şehit

4 İdlib'ten acı haber: 22 şehit

Samsunspor'da hedef 3 puan

5 Samsunspor'da hedef 3 puan

Samsun Terme'de iş yeri yangını

6 Samsun Terme'de iş yeri yangını

28 Şubat Cuma Samsun hava durumu

7 28 Şubat Cuma Samsun hava durumu

Samsun cuma namazı saati: 28 Şubat Samsun cuma namazı vakti kaçta?

8 Samsun cuma namazı saati: 28 Şubat Samsun cuma namazı vakti kaçta?

Hatay Valisi Doğan: 'Hava saldırı sonucu 33 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur'

9 Hatay Valisi Doğan: 'Hava saldırı sonucu 33 Mehmetçiğimiz şehit olmuştur'

Samsun Valiliğinden bayraklı tepki

10 Samsun Valiliğinden bayraklı tepki


SIRADAKİ HABER