Haberlerİstanbul haberTurkcell'in yenilikçi şirketinden birinci yılında bin proje

Turkcell'in yenilikçi şirketinden birinci yılında bin proje - İstanbul haber

Turkcell'in kurumlara uçtan uca sektörel çözümler sunduğu şirketi Dijital İş Çözümleri, kuruluşunun birinci yılını geride bırakırken, bugüne kadar turizmden perakendeye, sağlıktan kamuya, enerjiden finansa kadar sektörlere özel çözümleriyle yüzlerce şirket için binden fazla farklı projeye imza attı. Hem şirketlerin hem de kamu kurumlarının dijital

Turkcell'in yenilikçi şirketinden birinci yılında bin proje

Türkiye'nin dijital ekosistemine katkı sunmak ve kurumların dönüşümüne öncülük etmek amacıyla bir yıl önce kurulan Turkcell'in Dijital İş Çözümleri şirketi, bugüne kadar binden fazla projeyi hayata geçirerek yüzlerce şirkete hizmet verdi. Türkiye'nin sağlıkta dönüşümüne katkı için gerçekleştirdiği hastane projelerinin yanı sıra veri merkezi, güvenlik, nesnelerin interneti, büyük veri alanlarında yenilikçi çözümleriyle şirketlerin dijitalleşme yolculuğuna eşlik etti. Bu sayede kamu kurumlarının ve şirketlerin dönüşümüne katkı sağlayan Dijital İş Çözümleri, dijital entegratör kimliğiyle uçtan uca çözümler sundu.
Konuyla ilgili değerlendirmesinde Turkcell Kurumsal Satıştan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ceyhun Özata şunları kaydetti:
"Türkiye'nin dijitalleşmesi yolunda ülkemizin kalkınması için dijital tecrübelerimizi şirketlerle paylaşmaya başladık. Turkcell olarak bu amaçla 2019 yılının başında şirketlere tek elden hizmet götürme amacıyla Dijital İş Çözümleri şirketimizi kurduk. Bugün geldiğimiz noktada telekomünikasyon alanında yetkinliğimizi de kullanarak yapay zekâ uygulamaları, robotik teknolojiler, nesnelerin interneti, büyük veri, siber güvenlik ve bulut teknolojileri gibi yeni nesil teknolojilere yönelik çalışmalarımızı müşterilerimize sunduk. Türkiye'nin en büyük veri merkezinde kurumsal müşterilerimize hizmet vermeye başladığımız bir yılı geride bıraktık. Bugüne kadar binden fazla dijital entegrasyon projesine imza attık. Müşterilerimizin gösterdiği ilgi, bu pazara yeni girmemize rağmen bizi üst sıralara taşıdı. IDC'nin yaptığı araştırmaya göre; Dijital İş Çözümleri şirketimiz şirketlere, kamuya ve KOBİ'lere özel sunduğu çözümlerle sektörde en çok tercih edilen ilk üç markadan biri haline geldi. Hedefimizi üç yılda bilgi teknolojileri pazarında liderlik olarak koyduğumuz bu yolda, sürekli geliştirdiğimiz yetkinliklerimiz ve güçlü ekosistemimizle müşterilerimizin dijitalleşme yolculuklarına değer katmak ve hayatlarını zenginleştirmek üzere çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz."

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da iş adamı Oğuzhan Duran intihar etti

1 Samsun'da iş adamı Oğuzhan Duran intihar etti

Kırklarelispor - Yılport Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

2 Kırklarelispor - Yılport Samsunspor maçı ne zaman, saat kaçta, hangi kanalda?

Samsun'un 5 günlük hava durumu raporu! Kar ve yağmur uyarısı (21-25 Şubat)

3 Samsun'un 5 günlük hava durumu raporu! Kar ve yağmur uyarısı (21-25 Şubat)

Ürün Samsun çiftçisinin elinde kaldı

4 Ürün Samsun çiftçisinin elinde kaldı

Kayıp bekçinin cesedi bulundu

5 Kayıp bekçinin cesedi bulundu

Samsun'da adliyeye böyle götürüldüler

6 Samsun'da adliyeye böyle götürüldüler

Fındık fiyatları ne kadar? 21 Şubat Cuma il il güncel fındık fiyatları

7 Fındık fiyatları ne kadar? 21 Şubat Cuma il il güncel fındık fiyatları

Kayıp kadının cesedi bulundu

8 Kayıp kadının cesedi bulundu

Bakandan müjde! Ödemeler bugün başlıyor

9 Bakandan müjde! Ödemeler bugün başlıyor

Otogarda silahlı sopalı kavga: 1'i ağır 3 yaralı

10 Otogarda silahlı sopalı kavga: 1'i ağır 3 yaralı


SIRADAKİ HABER