HaberlerGiresun haberGiresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren: "Giresunspor için her maç final"

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren: "Giresunspor için her maç final" - Giresun haber

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren, 40 yılı aşkın bir Süper Lig hasretinin bu sezon son bulması yönünde iyi bir ivme yakaladıklarını söyledi. Eren, Giresunspor için her maçın final niteliği taşıdığını vurguladı.

Giresunspor Kulüp Başkanı Sacit Ali Eren:

Giresunspor Kulüp binasında düzenlediği basın toplantısında konuşan Eren, "40 yılı aşkın bir Süper Lig hasretimiz var. Takımımız iyi bir ivme yakaladı. Sezon başında iyi bir kadro kurduk. Güvendiğimiz, inandığımız oyuncularla yola çıktık. Sezona iyi başlamadık ama o dönem ben ve arkadaşlarım bu takıma inandığımızı, güvendiğimizi söylemiştik. Bugün baktığınızda takımımız iyi bir yolda ilerliyor. 14 final maçımız daha var ve bu nedenle bir şeyler söylemek için çok erken. Her maça final havasında çıkacağız. En azından Play-off hattında olabilmek adına var gücümüzle çalışacağız" dedi.

"Transfer politikamız tuttu"
Sezon başında transferde yüksek harcamalar yapıldığı yönündeki eleştirilere de cevap veren Eren, "Sezon başında Giresunspor'un yüksek harcama yaptığı konuşuldu. Önceki sezonlara göre 2-3 milyon TL hatta 4 milyon TL fazla harcadık. Bu parayı harcamayanlar, devre arasında daha fazla para harcadılar. Biz demek ki doğru işler yapmışız. Bizim 3-4 tane transferimiz var. Bu transferlerimize baktığınızda maliyetleri ortada. İyi futbolcusunu devre arası kimse vermez. Muhayer'i Beşiktaş bize oynaması için verdi. Milinkoviç'i alamazsınız ama Eskişehirspor'dan kendisi ayrıldığı için aldık. Biz doğru bir transfer politikası izlediğimizi düşünüyoruz. Hakan Kutlu'yu geçen sezon da takımın başına getirmek istedik ama gelmemişti. Bu sezon ise yaptığımız görüşmede 'Ben bu kadroya gelirim' dedi ve geldi. Artık eleştirileri, kinleri, küskünlükleri bir tarafa bırakmalıyız. Bu işin arkasında durursak bu iş olur. Artık Giresunlular'ın birlik ve beraberlik içerisinde olması gerekir. Bu şehir artık bir adım daha nasıl ileri gider, ona bakmalıyız. Başka hesapları artık bir kenarı bırakmalıyız" açıklamalarında bulundu.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da içme suyundaki kokunun nedeni açıklandı

1 Samsun'da içme suyundaki kokunun nedeni açıklandı

Samsunspor'dan logo açıklaması

2 Samsunspor'dan logo açıklaması

14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etti

3 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etti

Samsun'da hastane inşaatında ceset bulundu

4 Samsun'da hastane inşaatında ceset bulundu

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

5 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

Dünyanın en küçüğü Samsun'da yapıldı

6 Dünyanın en küçüğü Samsun'da yapıldı

Karısını öldürdü, ceza almadı

7 Karısını öldürdü, ceza almadı

Korkunç cinayet saniye saniye kamerada

8 Korkunç cinayet saniye saniye kamerada

Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı

9 Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı

Samsun'da bir kişi eşine kızıp evini yaktı

10 Samsun'da bir kişi eşine kızıp evini yaktı


SIRADAKİ HABER