HaberlerIsparta haberIsparta'da fırtına ağaçları, durak ve panoları devirdi

Isparta'da fırtına ağaçları, durak ve panoları devirdi - Isparta haber

Isparta'da etkili olan fırtına nedeniyle ağaçlar, otobüs durakları ve reklam panoları devrildi. İstanbul Caddesi üzerinde devrilen ağacın kapattığı ana cadde yaklaşık 1 saat sonra trafiğe açılabildi.

Isparta'da fırtına ağaçları, durak ve panoları devirdi

Isparta'da akşam saatlerinden itibaren etkili olan kuvvetli rüzgar ve fırtına nedeniyle, saat 20.00 sıralarında İstanbul Caddesi üzerindeki refüjde bulunan onlarca yıllık bir ağaç yola devrildi. Caddeye devrilen ağaç nedeniyle yol kapanırken, trafikte aksamalar meydana geldi. Polis ekipleri devrilen ağacın belediye ekipleri tarafından kesilerek kaldırma çalışması yapabilmesi için yolu trafiğe kapattı.
Belediye ekiplerinin yaklaşık 1 saat süren çalışmaları sonrasında yoldaki ağaç kesilerek, kamyonetlere yüklendikten sonra kapanan yol tekrar trafiğe açıldı.

Fırtına nedeniyle devrilen ağaç tırın üstüne düşerek yolu kapattı
Isparta'da, aynı dakikalarda İstiklal Mahallesi'ndeki 113.Cadde'de fırtına nedeniyle devrilen ağaç, yol kenarında park halinde bulunan tırın kupasına düşerek hasara neden oldu. Ağaçtan kopan dallar, tır ve cadde üzerine saçılarak, trafiğin aksamasına yol açtı. Zarar gören tırında incelemelerde bulunan araç sahibi belediye ekiplerine haber verdiği sırada fırtına yeniden etkisini artırınca, bölgedeki bazı ağaçların devrilme tehlikesi de tedirginliğe neden oldu.

Otobüs durağı ve reklam panoları devrildi
Kentte, Çünür Yenişehir bölgesinde de etkili olan fırtına nedeniyle bazı halk otobüsü durakları ile reklam panoları devrildi. Fırtına nedeniyle devrilen durak ve reklam panosu çevresinde, o anlarda insanların bulunmaması sevindirici oldu. Öte yandan Isparta Belediyesi ekiplerinin, kentte fırtına nedeniyle hasar oluşan ve ağaç devrilen bölgelerde çalışma başlattığı öğrenildi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi

1 Kayseri'de yolcu otobüsü devrildi

Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

2 Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

Atletico tek golle kazandı

3 Atletico tek golle kazandı

Atletico tek golle kazandı

4 Atletico tek golle kazandı

Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

5 Suç örgütüne yönelik operasyonda 7 kişi tutuklandı

Dortmund avantajı kaptı

6 Dortmund avantajı kaptı


SIRADAKİ HABER