HaberlerSamsun haberŞimal İlaçlama ve SAMULAŞ işbirliğiyle yolcular daha güvenli

Şimal İlaçlama ve SAMULAŞ işbirliğiyle yolcular daha güvenli - Samsun haber

Samsun'da 12 yıldır hizmet veren Şimal İlaçlama halk sağlığı alanında yaptığı çalışmalara bir yenisi daha ekledi. SAMULAŞ ve Şimal işbirliği ile şehir içi toplu taşıma araçları dezenfekte edilip, yolculara daha sağlıklı bir ortam sağlandı

Şimal İlaçlama ve SAMULAŞ işbirliğiyle yolcular daha güvenli

Şimal İlaçlama 12 yıllık tecrübesiyle fark yaratıyor. Samsun’dan Orta Karadeniz’e, İstanbul’dan ise tüm Türkiye’ye 12 yıldır hizmet veren Şimal İlaçlama, halk sağlığı alanında önemli bir rol üstleniyor. Haşere ilaçlama, açık alan ilaçlamaları, pest kontrol, dezenfeksiyon, fumigasyon uygulamalarıyla kamu kurum ve kuruluşları ve birçok kurumsal firma ile çalışan Şimal İlaçlama, SAMULAŞ’la da işbirliği yapıyor. Tramvayları dezenfekte eden firma, Samsunlulara hijyenik yolculuk keyfi sunuyor.

TÜM TÜRKİYE’YE HİZMET
Şimal İlaçlama hakkında bilgi veren firma sahibi İlknur Yılmaz, “12 yıldır Samsun'da İlkadım İlçesi Kale Mah. Kaptan Ağa Sok. No:34/1 adresinde faaliyet gösteriyoruz. Kamu kurum ve kuruluşlarında, özel sektörde gıda fabrikalarında, lokantalarda ofislerde evlerde pest kontrol, dezenfeksiyon ve temizlik hizmetlerini tüm yasal gerekliliklere uygun bir şekilde nitelikli personellerle yapmaktayız. Haşere mücadelesi, bunun içinde yürüyen haşereler, uçan haşereler ve bununla beraber sürüngenler ile ilgili işlemler ve dezenfeksiyon yapıyoruz.

SAMULAŞ’IN TERCİHİ
SAMULAŞ ile çalışmaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Yılmaz, “Gribal enfeksiyonların çok yaşandığı bir mevsimdeyiz. Bu anlamda SAMULAŞ’ın hijyene karşı olan titizliğini bildiğimiz için tramvayları dezenfekte ettik. Böylece toplu taşımada etkin olan tramvaylarımızda salgın hastalıkların önüne geçeceğiz” diye konuştu.

PROFESYONEL EKİPLERDEN DESTEK ALIYORUZ
SAMULAŞ Genel Müdür Yardımcısı Gökhan Beler ise, “SAMULAŞ olarak planlı bir temizlik faaliyeti içerisindeyiz. Son zamanlarda çıkan virüslere karşı, bakım ve temizlik planlarımızı tekrar gözden geçirdik. Bu anlamda Şimal İlaçlama’dan aldığımız bilgi ve teknik ekip desteği ile tramvaylar dezenfekte oldu. SAMULAŞ olarak, sürekli profesyonel ekiplerden destek alıyoruz” ifadelerini kullandı.

MÜHENDİS KONTROLÜNDE ÇALIŞMA
Şimal İlaçlama’da görev yapan Gıda Mühendisi Emre Yavuz ise, dezenfeksiyon öncesi ve dezenfeksiyon sonrası tramvaylarda temas edilen noktalardan örnekler alarak, tramvaylarda gerçekleştirilen dezenfeksiyonun etkinliğini ortaya koydu.

EN ÇOK OKUNANLAR

Balıkesir'de kavgayı ayırmak isterken bıçaklanan iş adamı hayatını kaybetti

1 Balıkesir'de kavgayı ayırmak isterken bıçaklanan iş adamı hayatını kaybetti

Manisa'da cinayet anı ve polisle çatışma güvenlik kamerasına yansıdı

2 Manisa'da cinayet anı ve polisle çatışma güvenlik kamerasına yansıdı

Feci kaza sonrası Bağdat Caddesi'nde denetimler artırıldı

3 Feci kaza sonrası Bağdat Caddesi'nde denetimler artırıldı

Traktör römorkuna çarpan otomobil hurdaya döndü

4 Traktör römorkuna çarpan otomobil hurdaya döndü

Husumetli olduğu kişinin fırınına kurşun yağdırdı

5 Husumetli olduğu kişinin fırınına kurşun yağdırdı

Fatih'te 9 araç kundaklandı, mahalle panik içinde sokağa döküldü

6 Fatih'te 9 araç kundaklandı, mahalle panik içinde sokağa döküldü

Mersin'de trafik kazası: 2'si ağır 5 yaralı

7 Mersin'de trafik kazası: 2'si ağır 5 yaralı


SIRADAKİ HABER