Haberlerİstanbul haberOlam Gulfood'a katılacağını açıkladı

Olam Gulfood'a katılacağını açıkladı - İstanbul haber

Küresel gıda ve tarım işletmesi Olam International, 16-20 Şubat 2020 tarihlerinde Dubai'de gerçekleşecek Geleneksel Yiyecek İçecek ve Ticaret Fuarı'na (Gulfood) katılacağını açıkladı.

Olam Gulfood'a katılacağını açıkladı


Merkezi Singapur'da bulunan küresel gıda ve tarım işletmesi Olam International Ltd, 16-20 Şubat 2020 tarihlerinde Dubai'de gerçekleşecek Geleneksel Yiyecek İçecek ve Ticaret Fuarı'na (Gulfood) katılacağını açıkladı. Şirket fuarda kakao, kahve, süt ürünleri, kuruyemişler ve baharat ürünlerini tanıtacağı belirtilirken, şirketin şefleri fuar kapsamında acı biber, sarımsak ve badem ezmeli meze, yağı azaltılmış badem unu ve karabiberli gnocchi, kavrulmuş kaju fıstığı hamurundan yapılmış siyah çikolatalı kurabiyeler gibi leziz tarifler hazırlayacak.

Gulfood hakkında değerlendirme yapan Olam MENA Bölgesi Kıdemli Başkan Yardımcısı ve Bölge Başkanı Gaurav Grover, "Şirketimiz, imalat ve perakende müşterilerine benzersiz bir teklifte bulunmaktadır. Kapsamlı malzemeleri tedarik ediyoruz veya yetiştiriyoruz. Daha sonrasında bunları belgelendirilmiş tesislerde işliyoruz ve dünya çapındaki 14 inovasyon merkezimizden birisinde belirli uygulamalara göre uyarlıyoruz. Kuruyemiş portföyümüz, doğru dokuya ve aromaya göre farklı şekillerde temin edilen badem, kaju, yer fıstığı, fındık, fıstık, susam, ceviz ile kinoa ve çiya tohumu gibi süper gıdalardan oluşmaktadır. Süt ürünleri, kakao ve baharat gurubumuzda da kapsamlı malzemeler sağlanmaktadır. İster yeni orijinlerin belirlenmesi, yeni ürün geliştirme, isterse de sözleşmeli imalat olsun, ekibimiz, müşterilerimizin ihtiyaçlarını Gulfood'da ele almaya hazır." dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Samsun'da içme suyundaki kokunun nedeni açıklandı

1 Samsun'da içme suyundaki kokunun nedeni açıklandı

Samsunspor'dan logo açıklaması

2 Samsunspor'dan logo açıklaması

14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etti

3 14 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz etti

Samsun'da hastane inşaatında ceset bulundu

4 Samsun'da hastane inşaatında ceset bulundu

Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

5 Meteorolojiden Samsun için kritik uyarı

Dünyanın en küçüğü Samsun'da yapıldı

6 Dünyanın en küçüğü Samsun'da yapıldı

Karısını öldürdü, ceza almadı

7 Karısını öldürdü, ceza almadı

Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı

8 Samsun'da kanlı kavga: 3 yaralı

Korkunç cinayet saniye saniye kamerada

9 Korkunç cinayet saniye saniye kamerada

Samsun'da eski rektör Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu dolandırıldı

10 Samsun'da eski rektör Prof. Dr. Nazmi Turan Okumuşoğlu dolandırıldı


SIRADAKİ HABER