HaberlerSamsunspor haber'Samsunspor taraftarlarıyla büyüyecek'

'Samsunspor taraftarlarıyla büyüyecek' - Samsunspor haber

Samsunspor Aileler Derneği açılışına katılan başkan Yüksel Yıldırım Samsunspor taraftarının takımlarına sahip çıkması halinde büyük hedeflere daha kolay ulaşacaklarını söyledi.

'Samsunspor taraftarlarıyla büyüyecek'

Yılport Samsunspor ve Samsunspor Derneği Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor Aileler Derneği’nin açılışına katıldı. Azılışta Bağımsız milletvekili Erhan Usta, MHP İl Başkanı Abdullah Karabıçak, eski Büyükşehir Belediye Başkanı Zihni Şahin ve Samsunspor eski futbolcu ve başkanlarından Emir kar da açılışta hazır bulundu. Dernek başkanı Cüneyt Şenkal özel bir dernek olduklarını ailece takıma destek olmak ve bir arada olmak için derneği kurduklarını söyledi.

HER MAÇ 25 BİN TARAFTAR
Yılport Samsunspor ve Samsunspor Derneği Başkanı Yüksel Yıldırım, Samsunspor’un büyük hedeflere giderken en büyüm destekçisinin taraftarları olduğunu söyledi. Yıldırım, “ Büyük bir camiayız ve bizim yerimiz süper lig. Tüm hesaplarımızı buna göre yaptık. Bizim her maç 25 bin taraftar ortalaması ile oynamamız lazım. Sizlerden isteğim uzun yıllar takımlarınıza sahip çıkmanızdır” dedi.

İlhan Demircioğlu

EN ÇOK OKUNANLAR

Batman cezaevinde yangın

1 Batman cezaevinde yangın


SIRADAKİ HABER