HaberlerSamsunspor haberSamsunspor'dan 'Yüksel Yıldırım Başkanlığında 100 gün' paylaşımı

Samsunspor'dan 'Yüksel Yıldırım Başkanlığında 100 gün' paylaşımı - Samsunspor haber

Yılport Samsunspor Kulübü, İsmail Uyanık'ın ayrılmasının ardından Yüksel Yıldırım'ın başkanlığındaki 100 günü özetleyerek kamuoyu ile paylaştı

Samsunspor'dan 'Yüksel Yıldırım Başkanlığında 100 gün' paylaşımı

Yılport Samsunspor Kulübü tarafından hazırlanan 22 sayfalık derlemede, Yüksel Yıldırım Başkanlığı'nda geçen 100 günde Samsunspor'daki gelişmeler paylaşıldı. Derleminin sonuç bölümünde ise şu ifadeler kullanıldı:

"Kulüp 25 Kasım 2019 tarihinden bu yana daha profesyonel ve kurumsal çalışmaya başlamıştır. Yetkililer arasındaki uyum hem sahadaki sonuçlara hem de tüm çalışanların performasına olumlu yansımıştır. Devre arasında yapılan beş nokta transfer başarısı tamamen Başkan Yüksel Yıldırım, Genel Menajer Mustafa Aztopal ve Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam arasındaki iyi koordinasyonun eseridir. Taraftar grupları tek yürek olmuş her geçen hafta takıma olan destek artarak devam etmiştir.
Bu şartlarda takımımız rakibi ile olan 6 puanlık farkı kapatmış, rakibini deplasmanda 3-1 yenip şu gün itibariyle puan farkını 10’a çıkartmış, her türlü rekoru alt üst ederek koşar adım bir üst ligin yolunu tutmuştur. Akademi Tesisleri inşaatı başlamış olup Türkiye’nin en modern akademi tesisleri Eylül ayında Samsun’da tamamlanmış olacaktır.
Türkiye hatta Avrupa’nın en iyi zeminlerinden biri 19 Mayıs Stadyumun’a bu dönemde getirilmiştir. Loca, reklam, bilet ve resmi üürn satışları bu dönemde geçen seneye göre artış göstermiş ve gelecek senelerde çok daha büyük artış rakamlarına ulaşılacaktır. Sosyal medyadaki etkileşimimiz Türkiye’deki tüm liglerdeki takımları değerlendirirsek ortalamanın çok üzerindedir. Dernek ve AŞ tek Başkan yönetiminde bütünlük sağlamış şekilde çalışmalarını yürütmektedir."

EN ÇOK OKUNANLAR

Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

1 Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

2 Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

3 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

Park halindeki pikap alev alev yandı

4 Park halindeki pikap alev alev yandı


SIRADAKİ HABER