HaberlerSinop haberSinop'taki sağlık çalışanlarına moral

Sinop'taki sağlık çalışanlarına moral - Sinop haber

Sinop Vali Yardımcısı Murat Girgin, KYK yurdunda kalan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Girgin iki sağlık çalışanının doğum günü kutlamasına katıldı.

Sinop'taki sağlık çalışanlarına moral

Dünyayı tehdit eden salgın hastalık korona virüs nedeniyle Sinop'taki sağlık çalışanlarının evlerinden ve yakınlarından uzakta zorlu mesaileri de sürüyor. Sinop Vali Yardımcısı Murat Girgin, Sinop KYK Kız Yurdunda kalan sağlık çalışanlarını ziyaret etti. Ayrıca doğum günü olan iki sağlık çalışanı için pasta kesildi.
Ziyaret sırasında Vali Yardımcısı Girgin'e Gençlik Spor İl Müdürü Kazım Açıkbaş, İl Sağlık Müdür Vekili Uzman Dr. Mehmet Usta ile İl Sağlık Müdürlüğü Başkan Yardımcıları Oktay Doğan ve Mustafa Yıldız da eşlik etti.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Gençlik ve Spor İl Müdürü Açıkbaş, "Vali yardımcımız Murat Girgin Sinop KYK Kız Yurdumuzda ağırlamaktan büyük memnuniyet duyduğumuz sağlık çalışanlarımızı ziyaret etti. Ayrıca bugün doğum günü olan iki sağlık çalışanımız için pasta kesip kendilerine bir nebze moral olmaya çalıştık" dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

1 Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

2 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

3 Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

Park halindeki pikap alev alev yandı

4 Park halindeki pikap alev alev yandı


SIRADAKİ HABER