HaberlerSamsun haberSamsun 19 Mayıs Belediyesi'nden Yıkanabilir Koruyucu Maske

Samsun 19 Mayıs Belediyesi'nden Yıkanabilir Koruyucu Maske - Samsun haber

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, korona virüsü nedeniyle artan maske ihtiyacını karşılamak için harekete geçtiklerini açıkladı

Samsun 19 Mayıs Belediyesi'nden Yıkanabilir Koruyucu Maske

19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu İlçemiz Halk Eğitim merkezinde gönüllü usta öğreticiler ile bu ihtiyacı karşılamak için belediye tarafından temin edilen malzemeler ile yıkanabilir ücretsiz maske üretmeye başladıklarını söyledi.
Belediyenin kendi imkânları ile yıkanabilir maske üretimine başladıklarını söyleyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Bu zor süreçte bizlerde fırsatçılara meydan vermemek adına, ayrıca devletimizin ve milletimizin yanında olarak bu süreçte en çok ihtiyaç duyulan maske üretimi için kolları sıvadık. Bu çalışmada gönüllü olarak bizlerle çalışan usta öğreticilerimize ve Halk Eğitim Müdürümüz Şinasi Aksan’a teşekkür ediyorum” dedi.


"Maskelerimiz hijyenik ve tüm kurallara uygun bir şekilde üretilmektedir" diyen 19 Mayıs Belediye Başkanı Osman Topaloğlu, "Halk Eğitim Merkezimizde ürettiğimiz maskeler tüm vatandaşlarımıza ücretsiz olarak dağıtılacaktır.” diye konuştu.

 

EN ÇOK OKUNANLAR

Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

1 Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

2 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

3 Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

Park halindeki pikap alev alev yandı

4 Park halindeki pikap alev alev yandı


SIRADAKİ HABER