HaberlerSamsun haberSamsun'da sendikadan Başkan Cemil Deveci'ye kınama

Samsun'da sendikadan Başkan Cemil Deveci'ye kınama - Samsun haber

Hak-İş Konfederasyonu İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, İller Bankası'nın tam ödeme yapmasına rağmen işçilere eksik maaş ödemesi yaptığını belirttiği Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'yi kınadıklarını açıkladı

Samsun'da sendikadan Başkan Cemil Deveci'ye kınama

Hak-İş Konfederasyonu İl Başkanı ve Hizmet-İş Sendikası Samsun Şube Başkanı Ziya Uzun, bir basın açıklaması yaparak Atakum Belediye Başkanı Cemil Deveci'ye “Eksik ödediğin işçi arkadaşlarımızın maaşlarını bir an önce öde” diye seslendi.

DEVECİ'Yİ KINIYORUM
Uzun, İller Bankası’nda gelen aylık bütçesinde hiçbir kesilme olmamasına rağmen, Atakum Belediyesi’nin işçilerin maaşlarını eksik yatırdığını belirterek, Atakum Belediye Başkanı Deveci’ye, “Mübarek Ramazan ayında İşçilere erzak veya maddi yardım yapılması gerekirken işçinin alın terini ödemeyen belediye başkanını kınıyorum. Ülkemizde baş gösteren kovid-19’a karşı işçi gecesini gündüzüne katarak risk altında büyük bir özveri ve gayretle çalışmaktadır. İller Bankası’nda gelen aylık bütçesinde hiçbir kesilme olmamasına rağmen Başkan Deveci’nin bu tavrı çözüm odaklı değildir. Atakum Belediye Başkanından işçi arkadaşlarımız bu süreçte gösterdikleri çaba yaptıkları fedakârlığın karşılığını eksiksiz ödemesini bekliyorum” diye konuştu.

EN ÇOK OKUNANLAR

Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

1 Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

2 Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

3 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

Park halindeki pikap alev alev yandı

4 Park halindeki pikap alev alev yandı


SIRADAKİ HABER