HaberlerSamsun haberSamsun'da yasağı fırsat bilen belediye yamaya başladı

Samsun'da yasağı fırsat bilen belediye yamaya başladı - Samsun haber

Yeni korona virüs (Covid-19) tedbirleri kapsamında 4 günlük sokağa çıkma kısıtlamasının ardından yolların boşalmasını fırsat bilen Samsun Büyükşehir Belediyesi, ana arterlerde asfalt yama çalışması başlattı

Samsun'da yasağı fırsat bilen belediye yamaya başladı


Sokağa çıkma kısıtlamalarının ardından Samsun bomboş kaldı. Sokak ve caddelerin boş olmasının fırsat bilen belediyeler ise yoğunluklu yollarda asfalt yama çalışmalarına başladı.

Samsun Büyükşehir Belediyesi şehrin farklı noktalarında yolların bakım ve onarım çalışmasına ağırlık verdi. Atatürk Bulvarı'nda Samsun Valiliği önü ile Güzel Sanatlar Fakültesi mevkisinde bozulan asfaltta yama çalışmalarına hız verdi. .
Çalışmalar hakkında bilgi veren Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir, korona virüs ile mücadeleye son hızla devam ettiklerini hatırlatarak, "Korona virüs salgını dolayısıyla sokağa çıkma yasağını fırsat bilip çalışmalarımızı daha da hızlandırdık. Yolların boş olması işlerimizi daha hızlı yapmamıza fırsat veriyor. Bir taraftan salgın ile mücadeleye devam ediyoruz, bir taraftan da yol bakım ve asfaltlama işlerini yapıyoruz" dedi.

 

EN ÇOK OKUNANLAR

Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

1 Korkuluklara tekme atan genç dereye düşerek hastanelik oldu

İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

2 İzmir'de kısıtlama kurallarına uymayanlara 3 milyon lirayı aşkın ceza

Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

3 Aydın'daki çiftlikte samanlar alev aldı

Park halindeki pikap alev alev yandı

4 Park halindeki pikap alev alev yandı


SIRADAKİ HABER