HaberlerAristo Diyeti ile Zayıflama

Aristo Diyeti ile Zayıflama

Çeşitli diyetleri deniyor ama zayıflayamıyorsanız beslenme konusunda alışkanlıklarınızı değiştirmeye ihtiyacınız var demektir.

Aristo Diyeti ile Zayıflama

Çeşitli diyetleri deniyor ama zayıflayamıyorsanız beslenme konusunda alışkanlıklarınızı değiştirmeye ihtiyacınız var demektir. İşte Aristo Diyeti ile bu alışkanlıkları kökünden değiştirebilir ve çok daha sağlıklı bir hayata merhaba diyebilirsiniz. Sağlıksız ve düzensiz bir beslenme şekliyle vücudunuz ihtiyacı olan mineral ve vitaminleri alamaz, hormonlarınız düzensizleşir ve hem bedensel hem de zihinsel olarak kendinizi kötü hissedersiniz. Şok diyetlerde birkaç kilo veriyor olsanız da zihninizde bir temizlik yapmadığınız sürece verdiğiniz kiloları geri alırsınız. Dr. Gönül Ateşsaçan'ın kitabı Aristo Diyeti ile Yeni Yaşam, size Aristo Diyeti ile ilgili her türlü bilgiyi sağlıyor. Bu diyeti yaşamınıza adapte edebilirseniz mutlu, hafif, ince ve huzurlu bir hayata sahip olabilirsiniz.

 Peki nedir Aristo Diyeti?

Çiğ sebze ve meyve tüketimini öneren bir beslenme şeklidir. Özellikle bu sebze ve meyveleri mevsiminde tüketerek bedeninizin çok daha sağlıklı bir hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Hayvansal besinler yerine ıspanak, semizotu, kereviz, börülce gibi sayısız faydaya sahip sebzeleri tüketebilirsiniz. 3 hafta boyunca hiçbir hayvansal gıda tüketmeden bu çiğ sebze ve meyvelerle beslenirseniz epifiz bezi temizlenir ve böylece hormonal düzensizlikleriniz kaybolur. Üstelik sebzeler ve bakliyatlarla yapılan yemeklerle kendinizi hiç aç hissetmezsiniz. Aristo Diyeti yapanların sıklıkla söylediği şeylerden biri de aç kalmadan kilo veriyor olmalarıdır. Klasik diyetlerdeki gibi kendinizi aç hissetme, halsizlik ve yorgunluk gibi dezavantajlar  Aristo Diyeti'nde yoktur. Bitkisel bazlı beslenme ile kendinizi daha da enerjik hissedersiniz. Bu enerjiyi yürüyüş ve egzersiz ile desteklerseniz kilo kaybedebilir ve hayalinizdeki ince vücuda sahip olabilirsiniz.

Aristo diyeti

 Dr. Gönül Ateşsaçan'ın danışmanlığıyla yapacağınız  uzaktan diyet süresince hangi besinleri tüketip hangilerini tüketmemeniz gerektiğini en iyi şekilde öğrenebilirsiniz. Örneğin beyaz un ile yapılan hamur işlerini hayatınızdan çıkarmanızda fayda vardır. Çünkü Aristo Diyeti glütensiz beslenmeyi de içerir. Paketli gıdalar, abur cuburlar, hayvansal gıdalar ve hamur işlerinin beslenme düzeninizden tamamen çıkması sizin yararınıza olacaktır. Whatsapp üzerinden gerçekleştireceğiniz görüşmelerle birlikte Aristo Diyeti'ni kendi hayatınıza adapte etmeniz çok daha kolay olur. Böylece yaşam şeklinizi tamamen değiştirerek zayıflayabilir ve daha sağlıklı bir hayata sahip olabilirsiniz.

 

EN ÇOK OKUNANLAR

Balıkesir'de jandarmadan trafik uygulaması

1 Balıkesir'de jandarmadan trafik uygulaması

Salihli'yi sağanak yağmur ve dolu vurdu

2 Salihli'yi sağanak yağmur ve dolu vurdu

Ağaçta Mahsur Kalan Yaşlı Adamı İtfaiye Kurtardı

3 Ağaçta Mahsur Kalan Yaşlı Adamı İtfaiye Kurtardı

Polisin 'dur' ihtarına uymayan araç ile polis minibüsü kaza yaptı: 4 yaralı

4 Polisin 'dur' ihtarına uymayan araç ile polis minibüsü kaza yaptı: 4 yaralı

Patlamayla ilgili 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi

5 Patlamayla ilgili 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi

Patlamayla ilgili 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi

6 Patlamayla ilgili 4 şahıs tutuklanarak cezaevine gönderildi

Polisin 'dur' ihtarına uymayan araç ile polis minibüsü kaza yaptı: 4 yaralı

7 Polisin 'dur' ihtarına uymayan araç ile polis minibüsü kaza yaptı: 4 yaralı


SIRADAKİ HABER