HaberlerManisa haberBaşkan Akın TURBEM eğitimcileriyle buluştu

Başkan Akın TURBEM eğitimcileriyle buluştu - Manisa haber

Turgutlu Belediye Başkanı Çetin Akın, Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğüne bağlı Turgutlu Eğitim Destek Kurs Merkezi (TURBEM) eğitimcileri ile bir araya geldi.

Başkan Akın TURBEM eğitimcileriyle buluştu

Başkan Çetin Akın, Başkan Yardımcıları Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser, Belediye Meclis Üyesi Fehmi Gülen, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Metin Akgül ile birlikte Orta Park'ta düzenlenen öğle yemeğinde TURBEM eğitimcileri ile bir araya geldi. Başkan Akın ve eğitimciler sona eren 2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılını değerlendirirken, gelecek senenin eğitim öğretim dönemi ile ilgili planlamalar hakkında görüştüler. Başkan Akın korona virüs ile mücadele döneminde gösterdikleri özverili çalışmalar için de eğitimcilere teşekkür etti.
Başkan Akın ayrıca yeni dönemle birlikte eğitimcilik hayatlarına başka kurumlarda devam edecek olan öğretmenlere de başarı ve gayretlerinden dolayı teşekkür plaketi takdim etti.
Pandemi sebebiyle 2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılının 2. döneminde zorlu bir sürecin yaşandığını söyleyen Başkan Akın, TURBEM eğitimcilerinin bu süreçte öğrencilerin gelecekleri için gayret içerisinde çalıştıklarını ifade etti. Başkan Akın, "2019 - 2020 Eğitim Öğretim yılını zorlu şartlar altında geride bıraktık. Başkan Yardımcılarımız Fırat Honaz, Ahmet Daşkan, Evren Erbaş Ser, Meclis Üyemiz Fehmi Gülen, Kültür ve Sosyal İşler Müdürümüz Metin Akgül ile birlikte TURBEM eğitimcilerimiz ile buluştuk. Eğitimcilerimizle gerçekleştirdiğimiz buluşmada 2019- 2020 Eğitim Öğretim yılını değerlendirdik ve de önümüzdeki senenin planlamaları hakkında görüşmelerde bulunduk. Özveriyle çalışan, öğrencilerimize karşılıksız emek gösteren eğitimcilerimize teşekkür ederim. Ayrıca 27 - 28 Haziran'da Yükseköğretim Kurumları Sınavına girecek tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum" dedi.

EN ÇOK OKUNANLAR

Malatya'da trafik kazası : 1 yaralı

1 Malatya'da trafik kazası : 1 yaralı

Tüfekle vurulan şahıs hayatını kaybetti

2 Tüfekle vurulan şahıs hayatını kaybetti

Riyad'taki Covid-19'lu karı koca ambulans uçakla yurda getirildi

3 Riyad'taki Covid-19'lu karı koca ambulans uçakla yurda getirildi

Diyarbakır'da terörün finans kaynağına büyük darbe

4 Diyarbakır'da terörün finans kaynağına büyük darbe

İzmir'deki orman yangını kontrol altında

5 İzmir'deki orman yangını kontrol altında

Osmaniye'de silahlı kavga: 1 yaralı

6 Osmaniye'de silahlı kavga: 1 yaralı

Bursaspor'un test sonuçları negatif

7 Bursaspor'un test sonuçları negatif

Bakan Koca: "Temizlik, COVID-19'a karşı alacağımız üç tedbirden biridir"

8 Bakan Koca: "Temizlik, COVID-19'a karşı alacağımız üç tedbirden biridir"

Bakan Albayrak: "Katar ziyaretinde siyasi ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi

9 Bakan Albayrak: "Katar ziyaretinde siyasi ve ekonomik ilişkilerin geliştirilmesi


SIRADAKİ HABER