HaberlerGaziantep haberDoğru'ya rozetini Numan Kurtulmuş taktı

Doğru'ya rozetini Numan Kurtulmuş taktı - Gaziantep haber

CHP'den istifa eden Araban Belediye Başkanı Hasan Doğru, resmen AK Parti'ye geçti. Doğru'nun yeni parti rozetini, 138. Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'nda AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş taktı.

Doğru'ya rozetini Numan Kurtulmuş taktı

Geçtiğimiz günlerde Cumhuriyet Halk Partisi'nden istifa eden Gaziantep'in Araban ilçesi Belediye Başkanı Hasan Doğru, AK Parti'ye geçti. Hasan Doğru, Ankara'da yapılan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın da video konferansla katıldığı 138. AK Parti Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı'na katılarak Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş'un taktığı rozetle resmen Adalet ve Kalkınma Partisi'ne geçti.
Törene, AK Parti Gaziantep Milletvekilleri Mehmet Erdoğan, Ahmet Uzer, Derya Bakbak, Ali Şahin, Mehmet Sait Kirazoğlu ile Gaziantep Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve İl Başkanı Eyup Özkeçeci de katıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun eski milletvekili Genel Müdür atandıSamsun eski milletvekili Genel Müdür atandıİYİ Parti Adayı Murat Keskin hedeflerini anlattıİYİ Parti Adayı Murat Keskin hedeflerini anlattıAksu: Samsun AK Parti en başarılı 5 il arasındaAksu: Samsun AK Parti en başarılı 5 il arasındaMHP Milletvekili Kara: "Tarımsal elektrik ve sulamada hasat sonrası ödeme sistemMHP Milletvekili Kara: "Tarımsal elektrik ve sulamada hasat sonrası ödeme sistemTrump, TikTok'a 15 Eylül'e kadar süre verdi Trump, TikTok'a 15 Eylül'e kadar süre verdi

SIRADAKİ HABER