HaberlerManisa haberSazlık alana ekilen kenevirler drone ile tespit edildi

Sazlık alana ekilen kenevirler drone ile tespit edildi - Manisa haber

Manisa'nın Salihli ilçesinde sazlık alana ekilmiş 167 kök kenevir bitkisi drone ile tespit edildikten sonra jandarma tarafından sökülerek imha edildi.

Sazlık alana ekilen kenevirler drone ile tespit edildi

Manisa'nın Salihli ilçesinde alınan bir ihbarı değerlendiren Salihli Jandarma Merkez Karakol Komutanlığı ekipleri Karapınar Mahallesi Kuruçay mevkiinde drone ile alan taraması gerçekleştirdi. Yapılan incelemede sazlık alan içerisinde boyları bir buçuk ile 2 metre arasında değişen 167 kök kenevir bitkisi tespit edildi.
Adli makamlardan alınan talimat doğrultusunda numune alınmasının ardından 167 kök kenevir bitkisi imha edilirken kenevir ekimi yapan şahısların yakalanması için de çalışma başlatıldı.

İLGİLİ HABERLER

Samsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da silahlı çatışma: 1 ölü, 1 yaralıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıSamsun'da 'Millet Bahçesi' kiraya verildi, ilçe ayağa kalktıOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybettiOtomobil ikiye bölündü iki genç hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybetti9'uncu kattan düşen kadın hayatını kaybettiOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktıOrdu'da vahşet! Kendini ve sevgilisini yaktı

SIRADAKİ HABER