HaberlerSiirt haberKurtalan, modern sanayi sitesine kavuşuyor

Kurtalan, modern sanayi sitesine kavuşuyor - Siirt haber

Siirt'in Kurtalan İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili İhsan Emre Aydın, ilçede yapılması planlanan sanayi sitesi ile ilgili esnafın görüşünü aldı.

Kurtalan, modern sanayi sitesine kavuşuyor

Kaymakam Aydın, Kurtalan ilçe merkezinde görüntü ve gürültü kirliliğine neden olan merdiven altlarında hizmet veren iş yerlerinin daha modern bir ortamda hizmetine devam etmesi için esnafla bir araya geldi. Esnafa sanayi sitesi ile ilgili bilgi veren Kaymakam Aydın, "Kurtalan ilçemizi daha yaşanabilir hale getirmek için çalışıyoruz. İlçede kötü görüntüler var, trafiği sıkıştırıyorlar. Bunları şehir dışındaki sitelere taşımayı düşünüyoruz. Şehrimizi yaşanabilir hale getirmek için çalışıyoruz. İş yerlerinin tamamlanmasıyla zanaatkarlar mahalle ve sokak aralarında, kötü şartlarda çalışmaktan kurtularak, yeni yerlerinde çok daha temiz, modern ve sağlıklı koşullarda, kendilerine yakışır ortamda çalışmalarını sürdürecekler" dedi.
Kaymakam Aydın daha sonra esnafın konu ile ilgili talep ve o¨nerilerini dinledi.

İLGİLİ HABERLER

Fındık fiyatları ne kadar? 08 Ağustos Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 08 Ağustos Cumartesi il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 07 Ağustos Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 07 Ağustos Cuma il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 06 Ağustos Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıFındık fiyatları ne kadar? 06 Ağustos Perşembe il il güncel fındık fiyatlarıMurat Toktaş: Oteller bomboş, günlük kiralık evler ful çekiyorMurat Toktaş: Oteller bomboş, günlük kiralık evler ful çekiyorHak-İş'ten SAMPA'ya mesaj: Zulmederseniz bu savaşa girerizHak-İş'ten SAMPA'ya mesaj: Zulmederseniz bu savaşa gireriz

SIRADAKİ HABER